STS
fot. Maciej Kołek/x-kom team

MdN nie jest już trenerem Izako Boars

Lipiec to dla Izako Boars okres wielkich zmian. Mimo całkiem dobrego wyniku w Polskiej Lidze Esportowej, gdzie popularne Dziki zajęły dość zaskakujące czwarte miejsce, z zespołem pożegnało się już dwóch graczy, a dziś dołączył do nich także trener.

IB ogłosiło bowiem, że obowiązki pierwszego szkoleniowca przestał pełnić Damian „MdN” Kisielewski, który trafił do organizacji pod koniec marca tego roku. Początkowo 21-latek zatrudniony był na stanowisku analityka, ale bardzo szybko objął stery nad pierwszą drużyną. To właśnie pod jego wodzą ekipa awansowała na lanowe finały 3. sezonu PLE, gdzie po porażkach z AGO Esports i Codewise Unicorns znalazła się tuż za podium. Na ten moment dokładne powody odejścia Kisielewskiego ani jego przyszłość nie są znane.

Wraz z dniem dzisiejszym kończymy współpracę z naszym trenerem Damian „MdN” Kisielewski. Dziękujemy Ci za ogrom pracy…

Posted by Izako Boars on Friday, July 20, 2018

Przypomnijmy, że niespełna tydzień temu szeregi formacji opuścili już Michał „michi” Majkowski oraz Mateusz „Morfan” Świętochowski. Wedle najświeższych plotek miejsce jednego z wyżej wymienionych miałby zająć Karol „tecek” Kapczyński, który może w najbliższym czasie rozstać się z x-kom teamem, a który niedawno wspomógł Izako Boars podczas showmatchu z Izako Tigers.

Wobec tego skład Izako Boars prezentuje się obecnie następująco:

  • Mateusz „matty” Kołodziejczyk
  • Dawid „xype” Lach
  • Piotr „nawrot” Nawrocki
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Sprout melduje się w fazie play-off europejskiego Minora

Ostatni pojedynek BO1 rozgrywek grupowych europejskiego Minora przysporzył wiele emocji. Mecz wygranych w grupie B padł łupem Sprout, które zameldował...