STS
fot. GG League/Maciej Kołek

Pompa Team z nowym składem CS:GO!

Po niespełna dwóch miesiącach Pompa Team powraca na zawodową scenę CS:GO. Polska organizacja zaprezentowała dziś swój nowy zespół, na który składają się piątka zawodników związanych jeszcze do niedawna z Vex.esport.

Ostatnia projekt sygnowany przez Pompę okazał się sporym niewypałem. Formacja złożona z rozpoznawalnych na scenie graczy, takich jak m.in. Bartosz „Hyper” Wolny czy Karol „repo” Cybulski, trawiona była ciągłymi zmianami kadrowymi, przez które nie była w stanie na dobre ustabilizować swojej formy. Nic więc dziwnego, że ta obiecująca początkowo ekipa koniec końców rozpadła się, co miało miejsce pod koniec czerwca. Od tego czasu PT pozostawał bez drużyny, zapewniając jednak, że już niedługo wróci do Counter-Strike’a.

Tym razem postawiono na zawodników o wiele mniej rozpoznawalnych, którzy mieli jednak niedawno okazję zaprezentować się szerszej publice. W połowie czerwca, wtedy jeszcze pod banderą Vex, wzięli oni bowiem udział w poznańskich finałach Good Game League 2018, podczas których nie udało im się jednak wyjść z grupy. Mimo to Hubert „szejn” Światły i spółka zdołali zwrócić na siebie uwagę Pompy i zapewnili sobie nawet miejsce w zespole-akademii. Niemniej dziś nieoczekiwanie otrzymali miano pierwszego składu.

– Postanowiliśmy postawić na skład który wygrał eliminacje do akademii, ale też warto dodać, że obserwowaliśmy już ich od czasu GG league – przyznał Krzysiek „KXN” Szymczak, menadżer Pompa Teamu. – Sami zawodnicy nie spodziewali się, że będą głównym składem i liczymy, że zmotywuje to ich do pracy. Jest to bardzo ciekawa drużyna, która może zaskoczyć na scenie. Liczymy że z czasem uda im się osiągnąć postęp aby zbliżyć się do tych topowych drużyn i walczyć jak równy z równym dzięki naszej pomocy. Plusem tej formacji jest stabilność – nie licząc jednej zmiany grają ze sobą ponad rok. Czas na zmiany w Pompie – oby przyniosły same plusy – dodał.

W tej sytuacji nowy skład Pompa Teamu prezentuje się następująco:

  • Hubert „szejn” Światły
  • Daniel „daen” Adamski
  • Michał ”MajkelN1” Hornik
  • Maciej „mYR” Żuk
  • Miłosz „miloszek” Narodzonek
Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Jutro startuje PUBG Global Invitational 2018. W puli 2 miliony dolarów

W berlińskiej Mercedes-Benz Arenie od jutra na fanów Playerunknown's Battlegrounds czeka prawdziwa moc atrakcji. Oczom publiki ukażą się pierwsze mecz...