Sany
fot. GG League

Ruszają zamknięte eliminacje do 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w CS:GO

17. sezon ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike’a zbliża się wielkimi krokami, ale zanim wystartuje trzeba jeszcze uzupełnić listę uczestników. Dlatego dziś rozpoczynają się zamknięte eliminacje – ostatni etap, w którym do zdobycia są trzy sloty w nadchodzących rozgrywkach.

Już teraz z łatwością można wskazać kilku potencjalnych faworytów, którzy, przynajmniej na papierze, mają największe szanse na awans. Bez wątpienia będą to Codewise Unicorns i Izako Boars, czyli odpowiednio trzecia i czwarta drużyna minionego sezonu Polskiej Ligi Esportowej. Ciekawe prezentuje się również skład BLAST, w którym zebrali się byli gracze SEAL Esports oraz Pompa Teamu. To jednak nie koniec, bo swoje ambicje mają na pewno Pompa Team i Team Ascent, które niedawno zaprezentowały nam nowe zespoły.

Można by tak zresztą wyliczać, bo niemal w każdej ekipie znajdziemy jakieś ciekawe nazwiska. Pod banderą M1 Gaming rywalizować będzie np. Karol „repo” Cybulski, który podczas kwalifikacji pełnić będzie rolę zmiennika, zaś Rogal DHL to nic innego jak miks stworzony przez dotychczasowych reprezentantów PRIDE. Wystąpić miała też ekipa Piotra „izaka” Skowyrskiego i Pawła „saja” Pawelczaka, Izako Tigers, ale ostatecznie jej miejsce zajął Proskilled Team.

Niedzielny harmonogram prezentuje się następująco:

29 lipca
16:00 Codewise Unicorns vs Atlantic.gg BO1
16:00 BLAST vs Piast Gliwice Esports BO1
16:00 M1 Gaming vs midgaard BO1
16:00 closed quali inc vs Team Ascent BO1
16:00 Izako Boars vs Proskilled Team BO1
16:00 Rogal DHL vs attackiereN BO1
16:00 Pompa Team vs żartownisie BO1
16:00 Zimne Dranie vs Illuminar Gaming BO1
17:00 ćwierćfinał drabinki wygranych – 4 mecze BO1
17:00 1. runda drabinki przegranych – 4 mecze BO1
18:00 2. runda drabinki przegranych – 4 mecze BO1
18:00 pierwszy półfinał drabinki wygranych BO3
21:00 drugi półfinał drabinki wygranych BO3

Wybrane spotkania zamkniętych eliminacji do 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w CS:GO wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat zawodów zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Fortnite Summer Skirmish

Świetny występ PRIDE w Summer Skirmish. Polski duet zgarnia 16 500 dolarów

Trzeci tydzień zmagań w ramach Summer Skirmish zawodnicy z Polski mogą uznać za udany. Podopieczni PRIDE zajęli jedenastą lokatę, co dało im 10 000 do...