STS
fot. The Imperial

Lobanjica wyrzucony z Imperial

Dość krótki trwałą przygoda Nikoli „Lobanjicy” Mijomanovicia z The Imperial. Czarnogórski zawodnik, który trafił na testy 25 lipca, po zaledwie czterech dniach opuścił szeregi ekipy, a wszystkiemu winny jest… Richard Lewis. Brytyjski dziennikarz postanowił bowiem ostrzec włodarzy Imperial przed Mijomanoviciem, którego zachowanie w mediach społecznościowych, lekko mówiąc, było dalekie od ideału. Istniało więc ryzyko, że porywczy zawodników […]

Dość krótki trwałą przygoda Nikoli „Lobanjicy” Mijomanovicia z The Imperial. Czarnogórski zawodnik, który trafił na testy 25 lipca, po zaledwie czterech dniach opuścił szeregi ekipy, a wszystkiemu winny jest… Richard Lewis.

Brytyjski dziennikarz postanowił bowiem ostrzec włodarzy Imperial przed Mijomanoviciem, którego zachowanie w mediach społecznościowych, lekko mówiąc, było dalekie od ideału. Istniało więc ryzyko, że porywczy zawodników z Bałkanów może swoim temperamentem przysporzyć organizacji wiele problemów, dlatego ta wcześniej zakończyła jego testy, by chronić swoje dobre imię oraz uniknąć problemów ze sponsorami.

Dzisiaj zespół zdecydował się zaprzestać gry z Lobanjicą mimo dobrych wyników w StarSeries – napisano w oświadczeniu. – Za decyzją tą stoi potrzeba ochrony naszej organizacji oraz, co ważniejsze, jej sponsorów. Nasi gracze chcą podziękować Lobanjicy za jego wkład, ale dokonali takiego wyboru z myślą o przyszłości. Nadal będziemy za to grać z pounhem i będziemy prowadzić ostrożne poszukiwania ostatniego elementu naszej układanki – dodano.

Sam 28-latek ma jednak zupełnie inne spojrzenie na tę sprawę. Za pośrednictwem mediów społecznościowych zapewnił, że decyzja ta nie została wcale dokonana przez zawodników, tylko narzucona przez Imperial. – Było zabawnie, ale oficer Richie wygrał. Organizacja już mnie nie chciała i nie zagram w jej barwach już żadnego meczu. (…) Nie miałem nawet szansy pogadać z dyrektorem organizacji – przyznał Mijomanovic.

Czarnogórzec w barwach Imperial rozegrał w sumie cztery mapy i na każdej z nich międzynarodowy skład sięgał po zwycięstwo. Na ten moment nie wiadomo kto zajmie jego miejsce, jednakże w poniedziałkowym meczu eliminacji do StarSeries i-League z Tempo Storm ekipę wspomoże Ali „hAdji” Haïnouss. Francuz kilka tygodni temu rozstał się z Teamem EnVyUs i od tego czasu pozostaje wolnym zawodnikiem.

W tej sytuacji skład The Imperial prezentuje się następująco:

  • Nemanja „nexa” Isaković
  • Žygimantas „nukkye” Chmieliauskas
  • Rokas „EspiranTo” Milasauskas
  • Eimantas „pounh” Lazickas – testy
  • Ali „hAdji” Haïnouss – zmiennik
  • ⁠Neil „NeiL_M” Murphy – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ELEAGUE powróci z kolejnym turniejem CS:GO w styczniu 2019

Dla wszystkich fanów ELEAGUE mamy dobrą wiadomość – podczas niedzielnego finału ELEAGUE CS:GO Premier 2018 amerykańska organizacja ogłosiła bowiem, że...