STS
fot. DreamHack/Adela Sznajder

Oficjalnie: pounh i hAdji zasilają Imperial

The Imperial potwierdziło oficjalnie to, na co zanosiło się już od jakiegoś czasu – testowani Eimantas „pounh” Lazickas i Ali „hAdji” Haïnouss zostali pełnoprawnymi członkami drużyny CS:GO i będą wraz z nią występować w kolejnych miesiącach. Lazickas trafił do zespołu pod koniec lipca i na przestrzeni ostatnich tygodni zanotował kilka udanych występów, którymi przekonał do siebie […]

The Imperial potwierdziło oficjalnie to, na co zanosiło się już od jakiegoś czasu – testowani Eimantas „pounh” Lazickas i Ali „hAdji” Haïnouss zostali pełnoprawnymi członkami drużyny CS:GO i będą wraz z nią występować w kolejnych miesiącach.

Lazickas trafił do zespołu pod koniec lipca i na przestrzeni ostatnich tygodni zanotował kilka udanych występów, którymi przekonał do siebie włodarzy Imperial. O wiele mniej czasu miał z kolei hAdji – były gracz Teamu EnVyUs został ściągnięty awaryjnie w miejsce wyrzuconego Nikoli „Lobanjicy” Mijomanovicia niespełna tydzień temu. Mimo tego i on zdołał zaskarbić sobie zaufanie władz organizacji, które teraz zaproponowały mu stałą umowę. Na decyzję tę nie miał wpływu nawet fakt, że Litwin oraz Francuz ostatecznie nie zapewnili ekipie awansu na StarSeries i-League Season 6.

W związku z tym nadal sporą niewiadomą pozostaje los dwójki rezerwowych, Jespera „TENZKIEGO” Plougmanna i Kevina „kRYSTALA” Amenda. Szczególne powody do zmartwień ma Duńczyk, gdyż obecnie zainteresowania jego osobą nie wyraziła oficjalnie żadna z formacji. O wiele lepiej wygląda to w przypadku jego niemieckiego kolegi, który według nieoficjalnych informacji znalazł się na celowniku Ghost Gaming. Za oceanem miałby on zastąpić odsuniętego od składu Matta „Pollo” Wilsona. Na razie jednak nie wiadomo na ile wiarygodne są to doniesienia i czy do takiego transferu rzeczywiście dojdzie.

W tej sytuacji skład The Imperial prezentuije się następująco:

  • Nemanja „nexa” Isaković
  • Žygimantas „nukkye” Chmieliauskas
  • Rokas „EspiranTo” Milasauskas
  • Eimantas „pounh” Lazickas
  • Ali „hAdji” Haïnouss
  • ⁠Neil „NeiL_M” Murphy – trener
  • Jesper „TENZKI” Plougmann
  • Kevin „kRYSTAL” Amend
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Fragsters pewne gry na StarSeries i-League Season 6

Poznaliśmy drugą obok NRG Esports drużynę, która może być już pewna gry na StarSeries i-League Season 6. Okazało się nią Fragsters, które w wielkim fi...