STS
fot. StarLadder

Chiński superteam nie wypalił, koniec współpracy Vici i Flash

Po czterech miesiącach bezskutecznych prób zawojowania międzynarodowej sceny ViCi Gaming oraz Flash Gaming podjęły decyzję o zakończeniu współpracy. Tym samym końca dobiegł także projekt chińskiego superteamu VG.FlashGaming. Obie organizacje postanowiły połączyć swoje siły w kwietniu tego roku, tworząc dość mocny jak na azjatyckie realia zespół. Cel był oczywiście prosty – zadomowienie się na salonach, czego […]

Po czterech miesiącach bezskutecznych prób zawojowania międzynarodowej sceny ViCi Gaming oraz Flash Gaming podjęły decyzję o zakończeniu współpracy. Tym samym końca dobiegł także projekt chińskiego superteamu VG.FlashGaming.

Obie organizacje postanowiły połączyć swoje siły w kwietniu tego roku, tworząc dość mocny jak na azjatyckie realia zespół. Cel był oczywiście prosty – zadomowienie się na salonach, czego wcześniej nie potrafiło dokonać ani Flash, ani też ViCi. No i początek był bardzo obiecujący, bo ekipa zatriumfowała zarówno podczas Pro Gamer League Asia Invitational 2018, jak i na światowych finałach World Cyber Arena 2017. Potem był już jednak tylko gorzej – zawodnicy z Państwa Środka bardzo szybko żegnali się z StarSeries i-League Season 5 i CS:GO Asia Championships 2018, a na inne imprezy nie byli w ogóle w stanie awansować. Czarę goryczy przelał jednak azjatycki Minor, skąd VG.Flash odpadło już w fazie grupowej z dwiema porażkami na koncie.

Dlatego też od teraz oba podmioty rywalizować będą już oddzielnie. W efekcie YuanZhang „AttackeR” Sheng, YuLun „Summer” Cai oraz KunHua „LOVEYY” Bai ponownie przywdzieją barwy Flash, pod którym wystąpią na nadchodzących turniejach, na których pierwotnie pojawić się miało VG.Flash. Ponadto w kolejnych tygodniach wyżej wymieniona trójka będzie prowadzić poszukiwania pozostałych dwóch zawodników, a do czasu ich znalezienia wspierać ją będą WeiJie „zhokiNg” Zhong i WingHei „Freeman” Cheung, którzy zostali wypożyczeni z ViCi.

W tej sytuacji skład Flash Gaming prezentuje się następująco:

  • YuLun „Summer” Cai
  • YuanZhang „AttackeR” Sheng
  • KunHua „LOVEYY” Bai
  • WeiJie „zhokiNg” Zhong – wypożyczony
  • WingHei „Freeman” Cheung – wypożyczony
  • Zhenghui „z8z” Liu – trener
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Ninja

Piąty tydzień Summer Skirmish na start. 48 duetów w walce o nagrody z puli pół miliona dolarów

Już dziś wieczorem odbędą się kolejne zmagania w ramach Fortnite Summer Skirmish, w których łącznie 48 duetów z Ameryki Północnej rywalizować będzie o...