fot. Maciej Kołek/x-kom team

Izako Boars lepsze od PACT w kwalifikacjach do MSI Masters Gaming Arena

Dzisiaj po południu rozstrzygnięte zostaną europejskie zamknięte kwalifikacje do MSI Masters Gaming Arena 2018. Wśród ośmiu ekip rywalizujących o wyjazd do USA znalazły się między innymi PACT oraz Izako Boars, które dotarły do tego etapu rozgrywek dzięki dobrym występom w otwartych eliminacjach. Niestety los skojarzył obie nasze rodzime formacje już w ćwierćfinale, a górą z tego starcia wyszła piątka Piotra „nawrota” Nawrockiego.

PACT 10 : 16 Izako Boars

(el. MSI MGA 2018 – ćwierćfinał)
10 8 Train 7 16
2 9

Początek batalii należał do zawodników PACT, którzy niedawno przedłużyli umowy ze swoją organizacją. Kacper „darko” Ściera i spółka szybko wypracowali sobie kilka punktów przewagi, ale pod koniec pierwszej części gry Dziki wreszcie wzięły się do roboty. Korzystające z pomocy Piotra „morelza” Taterki Izako Boars zdołało zmniejszyć straty do zaledwie jednego oczka, a po zmianie stron po raz pierwszy wyszło na prowadzenie.

Podopieczni organizacji Piotra „izaka” Skowyrskiego kontynuowali świetną grę po stronie broniącej i po przegraniu zaledwie dwóch starć zapewnili sobie awans do półfinału, w którym zmierzą się z kolejną polską drużyną – Atlantic.gg. Konrad „qater” Ślusarz i spółka w swoim pierwszym dzisiejszym meczu wygrała walkowerem z PANTHERS Gaming.

Przypomnijmy, iż MSI Masters Gaming Arena 2018 odbędzie się 28-30 września w Nowym Jorku. W puli nagród zmagań znajdzie się 60 tysięcy dolarów, o które powalczą cztery najmocniejsze drużyny z regionalnych kwalifikacji – za ocean swoich reprezentantów wyślą Europa, Ameryka Północna, CIS oraz region Azji i Pacyfiku.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Mecz 100 Thieves z Echo Fox zainaguruje przedostatnią kolejkę NA LCS

Powoli zbliżamy się do końca sezonu zasadniczego najważniejszych rozgrywek League of Legends w Ameryce Północnej. Mimo że do zakończenia letniego spli...