fot. GG League/Maciej Kołek

x-kom kontynuuje grę w OGA Counter PIT, kolejnym rywalem Fnatic Academy

Mimo niedawnej porażki z AGO Esports x-kom team nadal uczestniczy w OGA Counter PIT. Czwarta ekipa 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski spadła jednak do drabinki przegranych, gdzie już dziś mierzyć się będzie z międzynarodowym składem Fnatic Academy.

x-kom team vs Fnatic Academy
18:00 (BO3)

Przewidywany skład

Przewidywany skład

Krzysztof „stark” Lewandrowski Alexander „AlekS” Andersson
Patryk „Patitek” Fabrowski Johan „Meddo” Lundborg
Krzysztof „Goofy” Górski Adam „ec1s” Eccles
Daniel „STOMP” Płomiński Matej „MaTaFe” Fekonja
Wiktor „mynio” Kruk Niels „luckeRRR” Jasiek

Reprezentanci x-komu przystąpią do wieczornego meczu w nie najlepszych humorach – wszak wczoraj mieli oni szansę na triumf w trzeciej edycji X-BET.co Invitational, ale ostatecznie musieli uznać wyższość Bułgarów z BPro Gaming. Szansą na przynajmniej częściową rekompensatę jest dzisiejszy pojedynek z akademią Fnatic, tym bardziej, że skład złożony w większości z laureatów drugiego sezonu GAMERZ jak dotychczas nie prezentował się zbyt okazale. Alexander „AlekS” Andersson i spółka nadal nie mieli okazji, by zaprezentować się na choćby jednym lanie. Zmieni się to dopiero pod koniec sierpnia, gdy zespół uda się do Birmingham, by tam wziąć udział w Multiplay Insomnia 63. Zanim to jednak nastąpi Fnatic Academy czeka jeszcze spotkanie z x-komem, który, nie da się ukryć, będzie głównym faworytem do zwycięstwa.

Polskojęzyczna transmisja z meczu pomiędzy x-kom teamem a Fnatic Academy dostępna będzie na oficjalnym kanale OGA Counter PIT, który znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

The Imperial z przedostatnim zaproszeniem na DreamHack Open Montreal 2018

Na DreamHack Open Montreal 2018 pozostało już tylko jedno wolne miejsce. Kolejną ekipą, której udział w kanadyjskiej imprezie został potwierdzony, oka...

>