STS
fot. Maciej Kołek / maciejkolek.com

M1 Gaming prezentuje nowy skład, w drużynie m.in. FAALE i p1jo

Po ostatnim bardzo przeciętnym okresie M1 Gaming zdecydowało się na zmianę. Organizacja znanego youtubera, Karola „Karolka” Dąbrowskiego pożegnała się bowiem z dotychczasowym składem CS:GO i  po kilku dniach zatrudniła nowy, w którym znajdziemy kilka rozpoznawalnych na scenie nazwisk.

Byłych już reprezentantów M1 mogliśmy całkiem niedawno oglądać m.in. podczas zamkniętych eliminacji do 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski. Wówczas Damian „dsay” Juszczynka i spółka nie byli w stanie zapewnić sobie awansu do prestiżowych rozgrywek, zaś na ich drodze stanęły BL4ST oraz Izako Boars. Od tego czasu minęły niespełna dwa tygodnie i koniec końców włodarze organizacji doszli do wniosku, że zaangażowani przez kilka ostatnich miesięcy zawodnicy nie gwarantują odpowiednich wyników.

Ciekawe robi się, gdy spojrzymy na nową ekipę, która od teraz grać będzie pod banderą M1. Jej podstawę tworzą trzech gracze, którzy w przeszłości grali wspólnie w barwach PACT – Piotr „p1jo” Blok, Krystian „FAALE” Kubas oraz Paweł „mill” Nosewicz. Ponadto do drużyny trafił Eryk „leman” Kocęba, którego jeszcze do niedawna mogliśmy oglądać wraz z Codewise Unicorns, gdzie przez ostatnie dwa miesiące pełnił rolę zmiennika. Ostatni fotel zgarnął natomiast Mikołaj „niilo” Okoński, były członek ALSEN-Teamu i Solaris Esports.

Nowy skład M1 Gaming prezentuje się następująco:

  • Krystian „FAALE” Kubas
  • Paweł „mill” Nosewicz
  • Piotr „p1jo” Blok
  • Eryk „leman” Kocęba
  • Mikołaj „niilo” Okoński
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Cinkrof

Mecz Movistar Riders z Penguins rozpocznie przedostatnią kolejkę LVP SLO

W ubiegłym tygodniu poznaliśmy już wszystkich uczestników play-offów najważniejszych zmagań w League of Legends Półwyspu Iberyjskiego. Nie oznacza to...