fot. DreamHack/Jennika Ojala

AGO coraz bliżej triumfu w OGA Counter PIT, dziś mecz z EURONICS

AGO Esports od wielkiego finału OGA Counter PIT dzieli już tylko jedno spotkanie. Polska formacja jak dotychczas zdołała utrzymać się w drabince wygranych i jeśli dziś pokona EURONICS Gaming to awansuje do decydującego meczu, którego stawką będzie 18 tysięcy dolarów.

AGO Esports vs EURONICS Gaming
20:30 (BO3)

Przewidywany skład

Przewidywany skład

Damian „Furlan” Kisłowski Christian „crisby” Schmitt
Dominik „GruBy” Świderski Marko „kressy” Đordević
Mateusz „TOAO” Zawistowski Oliver „kzy” Heck
Tomasz „phr” Wójcik Josef „faveN” Baumann
Grzegorz „SZPERO” Dziamałek Sabit „mirbit” Coktasar

Mimo problemów w fazie grupowej AGO zdołało ostatecznie awansować do fazy play-off, gdzie poradziło sobie zarówno z x-kom teamem, jak i HAVU Gaming. Co ciekawe podobnie sprawa wyglądała w przypadku EURONICS – gracze znad Renu w trakcie pierwszego etapu wygrali tylko jeden mecz i miejsce czwarte zajęli tylko dzięki lepszemu bilansowi rund. Nie przeszkodziło im to jednak w ograniu obu kolejnych rywali, a ich wyższość uznawały pro100 i Nordavind. Wobec tego teraz Polacy i Niemcy zmierzą się ze sobą w bezpośrednim pojedynku, zaś bilans poprzednich starć wyraźnie wskazuje własnie na Damiana „Furlana” Kisłowskiego i jego kolegów. Dotychczas triumfatorzy ESL Mistrzostw Polski podejmowali naszych zachodnich sąsiadów i z każdej takiej walki wychodzili zwycięsko. Ostatnie takie spotkanie miało miejsce w kwietniu tego roku podczas eliminacji do DreamHack Open Austin – wówczas AGO pokonało EURONICS po dwóch niezwykle wyrównanych mapach, które rozstrzygane były dopiero po dogrywkach.

Transmisja z meczu pomiędzy AGO Esports a EURONICS Gaming będzie na oficjalnym kanale OGA Counter PIT, który znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Cinkrof

Movistar Riders remisuje z Penguins w przedostatniej kolejce LVP SLO

Minionego wieczoru rozstrzygnięto pierwsze spotkania przedostatniej kolejki LVP SuperLiga Orange Season 15. Wczoraj mogliśmy śledzić poczynania dwóch...

>