Natus Vincere Na`Vi s1mple
fot. ESL/Adela Sznajder

Na`Vi zgarnia ostatnie zaproszenie na IEM Chicago 2018

Większość ekip, które liczyły, że wystąpią na Intel Extreme Masters Chicago 2018 bez konieczności walki w eliminacjach, musi obejść się smakiem. Dziś bowiem organizatorzy amerykańskiej imprezy przekazali ostatnie już bezpośrednie zaproszenie na ręce zawodników Natus Vincere.

Wschodnioeuropejska formacja wszystkie swoje problemy z przeszłości pozostawiła już dawno za sobą. Od pierwszych miesięcy 2018 roku Na`Vi to stały bywalec stref medalowych kolejnych prestiżowych turniejów – dość powiedzieć, że Oleksandr „s1mple” Kostyliev i spółka podczas każdego lana, na którym dane im było wystąpić, docierali co najmniej do półfinału. Jakby tego było mało, na przełomie czerwca i lipca ukraińsko-rosyjski skład zaliczył swoistego hat-tricka i mógł świętować triumf przy okazji kolejno StarSeries i-League Season 5, CS:GO Asia Championships 2018 oraz ESL One Cologne 2018.

Na ten moment lista uczestników prezentuje się następująco:

Astralis BIG FaZe Clan Fnatic
Team Liquid MIBR mousesports Natus Vincere
NRG Esports Renegades

Intel Extreme Masters Chicago 2018 odbędzie się między 6 a 11 listopada w mogącej pomieścić ok. 10 tysięcy osób Wintrust Arenie. W sumie o łączną pulę nagród, która wyniesie 250 tysięcy dolarów, powalczy szesnaście drużyn.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Legia i Zagłębie Sosnowiec rozegrają wirtualny mecz na murawie stadionu

Już jutro przy Łazienkowskiej 3 Legia Warszawa podejmie Zagłębie Sosnowiec w 5. kolejce piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy. Przed właściwym spotkaniem na p...