STS
fot. ESL

AGO zmierzy się z Onca i Izako Boars, GruBy i spółka z szansami na fotel lidera ESL MP *

Dziś dokończenie trzeciego tygodnia ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive. Pracowity dzień zwłaszcza przed reprezentantami AGO Esports, którzy wieczorem rozegrają aż cztery mecze! Dzięki nim mogą jednak wskoczyć aż na fotel lidera. Pierwszym rywalem obrońców tytułu będzie Onca Gaming, która nadal czeka na pierwsze zwycięstwo w bieżącym sezonie. Byli zawodnicy ALSEN-Teamu nie mają jednak […]

Dziś dokończenie trzeciego tygodnia ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive. Pracowity dzień zwłaszcza przed reprezentantami AGO Esports, którzy wieczorem rozegrają aż cztery mecze! Dzięki nim mogą jednak wskoczyć aż na fotel lidera.

Pierwszym rywalem obrońców tytułu będzie Onca Gaming, która nadal czeka na pierwsze zwycięstwo w bieżącym sezonie. Byli zawodnicy ALSEN-Teamu nie mają jednak szczęścia – wcześniej mierzyli się bowiem z Teamem Kinguin oraz PACT, czyli odpowiednio drugim i trzecim zespołem 16. edycji ESL MP, teraz zaś będą musieli podjąć samych mistrzów. Nic więc dziwnego, że mało kto daje Olafowi „olfiiemu” Tyszkiewiczowi i spółce szanse na jakąkolwiek zdobycz – gdyby zdołali oni urwać AGO jakąkolwiek mapę, byłaby to na pewno sensacja z gatunku tych ogromnych.

Następnie Grzegorz „SZPERO” Dziamałek wraz z kolegami zmierzą się z Izako Boars, które zanotowało już trzy podziały punktów. Najpierw podopieczni organizacji Piotra „izaka” Skowyrskiego zanotowali bilans 1-1 z PACT i Teamem Kinguin, wczoraj zaś podobnie było podczas meczu z x-kom teamem. Nie żeby popularne Dziki miały jakikolwiek powód do narzekania, wszak regularnie punktują, a po dzisiejszym meczu będą mieli już za sobą pojedynki z całą czołówką 16. sezonu.

Poniedziałkowy harmonogram prezentuje się następująco:

27 sierpnia
19:00 AGO Esports vs Onca Gaming Cache
20:00 Onca Gaming vs AGO Esports Inferno
21:00 AGO Esports vs Izako Boars Train
22:00 Izako Boars vs AGO Esports Inferno

Wszystkie powyższe mecze wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można w ESL.TV Polska i na SPORT.TVP.PL. Po więcej informacji na temat 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w CS:GO zapraszamy do naszej relacji tekstowej.


AKTUALIZACJA: Dwumecz pomiędzy AGO Esports a Izako Boars ostatecznie nie zostanie dziś rozegrany i odbędzie się w innym terminie.

Tagi: , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Fortnite: Siła Sióstr

Nadchodzi nowy turniej – Fortnite: Siła Sióstr

Agencja Gameset ogłosiła nowy turniej w battle royale'a od Epic Games, który będzie realizowany wspólnie z Al3xandraS oraz Nayaax, czyli z czołowymi p...