fot. Maciej Kołek/x-kom team

Dziś dwa mecze Izako Boars na międzynarodowej arenie

DreamHack Masters czy FACEIT Major to nie wszystko, bo w międzyczasie rozgrywane są także online’owe turnieje dla nieco niżej notowanych ekip. To właśnie dziś dwa mecze w tego typu zawodach rozegra Izako Boars.

Izako Boars vs QB Fire
18:00 (BO3)

transmisja

Uczestnicy 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski rozpoczną dzisiejsze zmagania od pojedynku w ramach 3. edycji Thunderpick Invitational. W swoim poprzednim spotkaniu Piotr „nawrot” Nawrocki i spółka musieli uznać wyższość Teamu expert, dziś natomiast podejmą Quantum Bellator Fire. Warto jednak zaznaczyć, że ekipa ta nie ma nic wspólnego ze składem QB Fire, który na początku roku zapewnił sobie status legendy na Majorze. Tamci zawodnicy reprezentują już barwy innej organizacji i zostali zastąpieni przez nową ekipę, na czele której stoi Ivan „spaze” Obrezhan. Na inaugurację rozgrywek wschodnioeuropejski zespół nieoczekiwanie poległ jednak w starciu z niżej notowanym Teamem Forge.

Izako Boars vs Smoke Criminals
21:30 (BO3)

–––

Kilka godzin później piątka znad Wisły rozegra pierwszy mecz w 23. edycji Stream.me Gauntlet: CIS vs EU. Co ciekawe, do tej samej grupy, co podopieczni organizacji Piotra „izaka” Skowyrskiego, trafiły również PRIDE i x-kom, ale to nie one będą dziś mierzyć się z IB. Naprzeciwko rodzimej drużyny stanie bowiem międzynarodowe Smoke Criminals, które od wielu tygodni prowadzi bezskuteczne poszukiwania nowej organizacji. Nic jednak w tym dziwnego, bo Gauthier „Gauthierlelelele” Caron wraz z kolegami osiągają od dłuższego czasu dość przeciętne wyniki i na przestrzeni minionych tygodniu polegli w starciach m.in. z fińskim SuperJymy oraz brytyjskim Teamem Endpoint.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rusza DreamHack Masters Stockholm, ostatni sprawdzian przed FACEIT Major

Wchodzimy powoli w ostateczną fazę przygotowań do FACEIT Major London 2018. Czasu nie zostało już zbyt wiele, ale mimo to cała światowa czołówka udała...