STS
fot. PGL

fox i MUTiRiS w nowym składzie Giants

Bardzo szybko wyjaśniła się przyszłość Ricardo „foxa” Pacheco. Portugalczyk, który dziś około południa rozstał się z Tempo Storm, został oficjalnie zaprezentowany jako nowy zawodnik rodzimego Giants Gaming, do którego trafił wraz z dwoma innymi zawodnikami. Dziś około południa fox dość niespodziewanie opuścił szeregi Tempo Storm i potwierdził, że już niedługo poda więcej informacji na temat swojej […]

Bardzo szybko wyjaśniła się przyszłość Ricardo „foxa” Pacheco. Portugalczyk, który dziś około południa rozstał się z Tempo Storm, został oficjalnie zaprezentowany jako nowy zawodnik rodzimego Giants Gaming, do którego trafił wraz z dwoma innymi zawodnikami.

Dziś około południa fox dość niespodziewanie opuścił szeregi Tempo Storm i potwierdził, że już niedługo poda więcej informacji na temat swojej przyszłości. Okazuje się, że nie musieliśmy czekać nawet doby, bo już teraz wiadomo, że Pacheco po dłuższych zagranicznych wojażach powrócił do ojczyzny, by tam przywdziać barwy Giants. Jest to jego pierwsza portugalska ekipa od czasu, gdy w maju 2015 roku opuścił k1ck eSports Club.

W nowym składzie 31-latek spotka się ze swoim starym znajomym z czasów wspólnej gry w Teamie Kinguin, Christopherem „MUTiRiSEM” Fernandesem, który ostatnie kilka tygodni spędził na ławce rezerwowych Movistar Riders. Ostatni fotel zgarnął natomiast były już gracz OFFSET Esports, Rui „RIZZZ” Lima. Jednocześnie z portugalską organizacją pożegnało się dwóch Hiszpanów – Omar „arki” Chakkor oraz Miquel „Blastinho” Llombart.

W tej sytuacji skład Giants Gaming prezentuje się następująco:

  • Ricardo „rmn” Oliveira
  • Joao „KILLDREAM” Ferreira
  • Ricardo „fox” Pacheco
  • Christopher „MUTiRiS” Fernandes
  • Rui „RIZZZ” Lima
  • Ricardo „AIm” Almeida – trener
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Bolszak

Team DPD z pierwszą wygraną w ESL MP. Bolszak i spółka pewnie pokonują EDP

Koniec serii porażek Teamu DPD w 17. sezonie ESL Mistrzostw Polski. Nowy zespół Konrada "itzRenifera" Potępy sięgnął po pierwsze punkty w tej odsłonie...