STS
fot. ESL

PAPERPLANES rozwiązane, pyth znowu bez drużyny

Coś nie ma ostatnio szczęścia Jacob „pyth” Mourujärvi. Szwed ma za sobą średnio udaną przygodę z Chaos Esports Club i bezpieczną przystań miał znaleźć w miksowym PAPERPLANES. Tak się jednak nie stanie, gdyż zespół ten został rozwiązany. Mourujärvi to były reprezentant m.in. SK Gaming, FlipSid3 Tactics i Ninjas in Pyjamas, a także uczestnik Majora z 2016 roku. […]

Coś nie ma ostatnio szczęścia Jacob „pyth” Mourujärvi. Szwed ma za sobą średnio udaną przygodę z Chaos Esports Club i bezpieczną przystań miał znaleźć w miksowym PAPERPLANES. Tak się jednak nie stanie, gdyż zespół ten został rozwiązany.

Mourujärvi to były reprezentant m.in. SK Gaming, FlipSid3 Tactics i Ninjas in Pyjamas, a także uczestnik Majora z 2016 roku. Ostatnimi czasy jednak jego kariera znalazła się na poważnym zakręcie – od momentu odejścia z NiP-u w maju 2017 roku 24-latek miał problem ze znalezieniem stałej drużyny. Nie udało się nawet z Enyoy, w którym spotkał kilku starych znajomych z rodzimej sceny i dopiero PAPERPLANES miało dać mu względną stabilizację. Jak już wiemy, tak się nie stanie, bo miesiąc po przyjściu pytha występująca w ESEA Mountain Dew League drużyna przestała istnieć.

Nie jestem już częścią PAPERPLANES, bo zespół został rozwiązany – ogłosił szwedzki zawodnik za pośrednictwem mediów społecznościowych. – Nie mam pojęcia co wydarzy się w przyszłości, ale mam nadzieję, że w jakimś miejscu uda mi się wreszcie odnaleźć spokój. Czas pokaże czy będzie to mieć miejsce z Counter-Strikiem, czy też bez niego – dodał.

Ostatni skład PAPERPLANES prezentował się następująco:

  • Adam „ad3m” Siraj
  • Rasmus „kreaz” Johansson
  • Denis „grux” Gutaj
  • Jacob „pyth” Mourujärvi
  • Jonas „hemzk9” Rantamäki
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Team Liquid

Liquid pokonuje Vega po dogrywce i awansuje do kolejnego etapu Majora

Team Liquid jako pierwszy uczestnik fazy nowych pretendentów zapewnił sobie awans do kolejnego etapu FACEIT Major London 2018. Zespół z Ameryki Północ...