fot. 99Damage/Danny "DasiN" Singer

OKOLICIOUZ zatrudniony w WiseWizards

Dwumiesięczne wakacje Michała „OKOLICIOUZA” Głowatego dobiegły końca. 21-latek zakończył bowiem poszukiwania nowego pracodawcy, którym zostało WiseWizards. Razem z nim pod skrzydła organizacji trafiło czterech innych zawodników stawiających dopiero swoje pierwsze kroki na zawodowej arenie.

Głowaty to były graczy m.in. 31337 eSports, który od kilku lat związany jest ze sceną naszych zachodnich sąsiadów. Na swoim koncie ma grę m.in. dla DIVIZON oraz PANTHERS Gaming – z tą drugą ekipą stanął na najniższym stopniu podium letniej edycji ESL Meisterschaft, a następnie powtórzył ten wyczyn w 8. edycji 99Liga Divison 1. Od maja można go było natomiast oglądać pod banderą Berzerk, z którym z uwagi na brak większych sukcesów pożegnał się w lipcu.

Wydaje mi się, że jestem jeszcze bardziej zmotywowany niż byłem po moim bardzo dobrym sezonie w barwach PANTHERS – przyznał OKOLICIOUZ za pośrednictwem mediów społecznościowych. – Nasz skład jest bardzo młody, ale mamy wiele czasu na poprawę naszej gry, gdyż zaczynamy w drugiej lidze niemieckiego CS-a. Niektórzy mogą wątpić w ten skład. Wieżę jednak, że jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli to będziemy w stanie sprawić nieco zamieszania. Chciałbym też przeprosić moich kibiców za słaby zeszły sezon i dość szybką rezygnację. Przyrzekam wam, że w tym sezonie zobaczycie moje prawdziwe możliwości – zapewnił.

Nowy skład WiseWizards prezentuje się następująco:

  • Micha „devraNN” Geutebrück
  • Peter „Seeeya” Gortschakow
  • Lorand „BMLN” Banki
  • Paul „PerX” von Erdmannsdorff
  • Michal „OKOLICIOUZ” Głowaty
  • Bahadir „j1n” Dilbas – trener
  • Jannik „DEX”“ Schür – rezerwowy
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Epsilon zaprezentowało nowy skład CS:GO

Belgijscy działacze kazali na to czekać naprawdę długo, ale wreszcie udało im się skompletować skład prowadzonej przez siebie dywizji CS:GO. Z dotychc...