STS
fot. Izako Boars

Xype wybrany MVP supertygodnia ESL Mistrzostw Polski w CS:GO

Supertydzień ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive dobiegł końca. Podczas dwóch łączonych kolejek zobaczyliśmy w sumie pięć dwumeczy, w których o kolejne punkty walczyła dolna połowa tabeli. Ostatecznie najwięcej powodów do radości mają reprezentanci Izako Boars, którzy zbliżyli się do czołówki, uciekając jednocześnie od ekip z miejsc spadkowych. Nic więc dziwnego, że jednym z kandydatów […]

Supertydzień ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive dobiegł końca. Podczas dwóch łączonych kolejek zobaczyliśmy w sumie pięć dwumeczy, w których o kolejne punkty walczyła dolna połowa tabeli. Ostatecznie najwięcej powodów do radości mają reprezentanci Izako Boars, którzy zbliżyli się do czołówki, uciekając jednocześnie od ekip z miejsc spadkowych.

Nic więc dziwnego, że jednym z kandydatów do tytułu MVP minionej serii spotkań był Dawid „xype” Lach, który w ogromnym stopniu przyczynił się do dwóch zwycięstw nad PRIDE. Na obu rozegranych mapach 18-latek ustrzelił w sumie aż 47 fragów, będąc zdecydowanie najskuteczniejszym graczem na serwerze. W głosowaniu kibiców o tytuł najbardziej wartościowego zawodnika rywalizował on z Patrykiem „Patitkiem” Fabrowskim z x-kom teamu i pokonał swojego rywala z blisko 20-procentową przewagą.

Dotychczas tytuł MVP zdobywali następujący gracze:

  • 1. tydzień – Piotr „nawrot” Nawrocki (Izako Boars)
  • 2. tydzień – Damian „Furlan” Kisłowski (AGO Esports)
  • 3. tydzień – Mateusz „TOAO” Zawistowski (AGO Esports)
  • 4/5. tydzień – Dawid „xype” Lach (Izako Boars)

Szósty tydzień ESL Mistrzostw Polski w CS:GO startuje już 16 września – wtedy też w akcji zobaczymy m.in. AGO Esports, Team Kinguin oraz PACT. Po więcej informacji na temat rozgrywek zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Liquid

FACEIT Major: Winstrike Team vs Team Liquid – statystyki graczy

Podczas ELEAGUE Major wschodnioeuropejski skład pod banderą Quantum Bellator Fire zaskoczył wszystkich i zapewnił sobie status legendy. Dziś natomiast...