Team Liquid
fot. Turner Sports/ELEAGUE

Koniec zwycięskiej passy NiP-u! Liquid tuż od awansu do play-offów Majora

To koniec zwycięskiej passy NiP-u. Szwedzi przegrali bowiem swój piąty rozgrywany w ramach FACEIT Major 2018 mecz. W ukończonym spotkaniu zatriumfował Team Liquid, który wynikiem 16:10 pokonało na Mirage’u swoich rywali.

Ninjas in Pyjamas 10 : 16 Team Liquid

(FACEIT Major – 2. runda)
10 8 Mirage 7 16
2 9

Na początku pierwszej połówki pojedynku na Mirage’u lepiej radziło sobie Liquid. Keith „NAF” Markovic wraz z kolegami bez większych problemów zgarnęli na swoje konto pierwsze pięć oczek, a następnie po porażce jeszcze jedno. Reprezentanci Ninjas in Pyjamas przeszli jednak do kontrataku, w wyniku którego wkrótce odrobili wszystkie straty i doprowadzili do remisu 7:7, a następnie wyszli na jednopunktowe prowadzenie.

Po zamianie stron pistoletówka i runda force wpadły na konto zawodników Team Liquid. Szwedzi nie zamierzali jednak dawać swoim rywalom szansy na zyskanie kolejnych oczek i już po chwili ponownie zatriumfowali. Mimo to Nick „nitr0” Cannella i spółka dalej dążyli do zwycięstwa i łatwo zgarnęli trzy kolejne punkty. Gracze NiP-u do zakończenia spotkania zdołali wygrać jeszcze tylko jeden raz, a ekipa Russela „Twistzza” Van Dulkena zwyciężyła na Mirage’u 16:10.

Już za kilkanaście minut FaZe stanie w szranki z Na`Vi w walce o bilans zwycięstw 1-1. Przegrany tego spotkania znajdzie się natomiast o krok od eliminacji z FACEIT Major 2018. Wszystkie spotkania wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale FACEIT na Twitchu, natomiast polska transmisja dostępna będzie na prywatnym kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego. Po więcej informacji na temat turnieju zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MIBR przejmuje miejsce OpTic w ESL Pro League, co dalej z SK?

Jakiś czas temu włodarze OpTic Gaming ogłosili to, na co zanosiło się już od dawna – postanowili oni przenieść swój duński skład CS:GO z rozgrywek pół...