fot. NW StudYo/Michał Jaworski

Kolejny turniej SUPER GAME e-sport tym razem w Szczecinie

Szczecin to miasto, które na esportowej mapie Polski jest bardzo często pomijane. Tym bardziej warto więc ogłosić, że już pod koniec września w stolicy Pomorza Zachodniego odbędzie się impreza z serii SUPER GAME e-sport, podczas której wszyscy zainteresowani będą mogli powalczyć w kilku esportowych tytułach.

Przede wszystkim czeka nas kolejna odsłona rywalizacji pomiędzy drużynami i reprezentacjami polskich szkół o tytuł mistrza sezonu 2018/19. Ale to nie wszystko – organizatorzy razem z władzami miasta Szczecin przygotowali szereg innych atrakcji, takich jak m.in. strefa free2play czy też turnieje w gry, które wcześniej na zawodach tego typu się nie pojawiały. Poza CS:GO, FIFĄ oraz Gran Turismo Sport zebrani na miejscu obejrzą także zmagania w Quake Champions oraz tak popularne u nas w kraju League of Legends.

Na miejscu dostępne będą następujące produkcje:

  • Counter Strike: Global Offensive
  • FIFA 18
  • Symulator rajdowy Gran Turismo Sport
  • Quake Champions
  • League of Legends

SUPER GAME e-sport w Szczecinie odbędzie się 22 i 23 września na Międzynarodowych Targach Szczecińskich, które znajdują się przy ulicy Struga 6-8. Wstęp na imprezę będzie darmowy. Więcej informacji na temat zawodów można znaleźć na prowadzonym przez SUPER GAME e-sport fanpage’u na Facebooku oraz stronie internetowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Virtus.pro zagra z Astralis na inaugurację BLAST Pro Series Istanbul 2018

Organizatorzy nadchodzącego BLAST Pro Series Istanbul 2018 ogłosili dokładny harmonogram swojej imprezy. Dzięki temu dowiedzieliśmy się w jakiej kolej...