STS
fot. StarLadder

Nowe przepisy w PUBG zbierają pierwsze żniwa – spore zmiany w składzie Na`Vi

Kilka dni temu informowaliśmy o sporych zmianach w regulaminie profesjonalnych rozgrywek Playerunknown’s Battlegrounds, w wyniku których wszyscy gracze poniżej 18. roku życia utracili możliwość rywalizacji na pro scenie aż do osiągnięcia pełnoletności. Już wtedy było wiadomo, że pociągnie to za sobą pewne konsekwencje i oto mamy pierwszą „ofiarę” – Natus Vincere. Włodarze Na`Vi postanowili zainwestować w […]

Kilka dni temu informowaliśmy o sporych zmianach w regulaminie profesjonalnych rozgrywek Playerunknown’s Battlegrounds, w wyniku których wszyscy gracze poniżej 18. roku życia utracili możliwość rywalizacji na pro scenie aż do osiągnięcia pełnoletności. Już wtedy było wiadomo, że pociągnie to za sobą pewne konsekwencje i oto mamy pierwszą „ofiarę” – Natus Vincere.

Włodarze Na`Vi postanowili zainwestować w dywizję PUBG w kwietniu tego roku, przejmując wówczas skład znany jako Grubie. Zespół zaczął z wysokiego C, bo od triumfu podczas Global Loot League Season 1. Potem udało mu się również zająć czwarte miejsce przy okazji prestiżowego PUBG Global Invitational 2018, ale trzy tygodnie temu kompletnie zawiódł, zajmując piąte od końca miejsce w StarSeries & i-League PUBG Season 2.

Na kolejnych imprezach zobaczymy jednak zupełnie inną drużynę. Jedynym członkiem ekipy, który utrzymał swoje miejsce, jest Vadim „POKAMOLODOY” Ulshin. To właśnie w okół niego budowany będzie nowy skład, a do czasu jego wyłonienia formacja korzystać będzie ze zmienników. Na rezerwę przesunięci zostali natomiast Ivan „ubah” Kapustin i Dmitriy „Shade1” Roschin, których przyszłość pozostaje na razie nieznana. W przypadku Shade1a na wyklarowanie tej przyszłości możemy zresztą nieco poczekać, gdyż ma on zaledwie szesnaście lat i jeszcze przed dwa lata na żadnej poważniejszej imprezie nie zagra.

Mimo wszystko cała wyżej wspomniana trójka nadal pozostaje zatrudniona przez organizację. Tego samego nie można z kolei powiedzieć o Svyatoslavie „Drainysie” Komissarovie, który po zaledwie pięciu miesiącach współpracy rozstał się z zespołem definitywnie. Kolejnym przystankiem w jego karierze będzie Unique Team.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
GeT_RiGhT Ninjas in Pyjamas

Fnatic i NiP wycofują się ze StarSeries i-League Season 6

Coś nie mają szczęścia organizatorzy StarSeries i-League Season 6. Już jakiś czas temu musieli oni zmienić nieco sposób rozdysponowania slotów na zbli...