STS
fot. Pompa Team

Pompa idzie śladami Izako Boars i otwiera dywizję Zula

Pięć miesięcy temu Izako Boars wkroczyło na dość egzotyczną dla polskiego kibica scenę gry Zula, angażując w pełni polski, a jednocześnie mocny skład. Decyzja ta okazała się strzałem w dziesiątkę, bo Tomasz „ERMAC” Kapituła i spółka bardzo szybko zyskali miano najbardziej utytułowanej drużyny w szeregach organizacji Piotra „izaka” Skowyrskiego. Nic więc dziwnego, że tropem tego […]

Pięć miesięcy temu Izako Boars wkroczyło na dość egzotyczną dla polskiego kibica scenę gry Zula, angażując w pełni polski, a jednocześnie mocny skład. Decyzja ta okazała się strzałem w dziesiątkę, bo Tomasz „ERMAC” Kapituła i spółka bardzo szybko zyskali miano najbardziej utytułowanej drużyny w szeregach organizacji Piotra „izaka” Skowyrskiego. Nic więc dziwnego, że tropem tego sukcesu postanowił podążyć Pompa Team.

Dotychczas Pompa kojarzona była głównie przez fanów Counter-Strike’a oraz League of Legends, ale w przeszłości nie stroniła od różnego rodzaju eksperymentów, otwierając choćby dywizję Paladins. Teraz przyszła pora na Zulę, darmowego FPS-a, który na runku znajduje się od ponad dwóch lat. W nowo powołanym zespole znalazło się m.in. miejsce dla Adriana „henry’ego” Ryby, który w przeszłości pełnił rolę trenera Vexed Gaming. Ponadto włodarze organizacji zaangażowali też trójkę graczy, którzy jeszcze do niedawna związani byli ze SLAVGENT – mowa tutaj chociażby o Sebastianie „CLN-ie” Załudze.

– Pompa od zawsze była otwarta na świeżość w organizacji – przyznał w oświadczeniu menadżer drużyny, Michał „Hyczka” Hyczkiewicz. – Potwierdzają to przyjęcia dywizji reprezentujących wiele innych gier. Tym razem postanowiliśmy dać szansę młodemu zespołowi ZULA, którego potencjał jak i umiejętności są naprawdę godne podziwu. Chłopaki rozwijają się w szybkim tempie i są w stanie podjąć rywalizację z najlepszymi graczami. To właśnie dlatego znaleźli oni uznanie w oczach zarządu PT. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie układać się jak najlepiej i już wkrótce będziemy mogli mówić o nich, jako o kolejnej topowej drużynie z Polski – dodał.

Nowy skład Pompa Teamu prezentuje się następująco:

  • Adrian „henry”Ryba
  • Robert „vilczek” Ptok
  • Adrian „f0rgetovsky” Wiśniewski
  • Kamil „Graba” Grabowski
  • Sebastian „CLN” Załuga
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nowe przepisy w PUBG zbierają pierwsze żniwa – spore zmiany w składzie Na`Vi

Kilka dni temu informowaliśmy o sporych zmianach w regulaminie profesjonalnych rozgrywek Playerunknown’s Battlegrounds, w wyniku których wszyscy gracz...