fot. FACEIT

Lanowe finały ECS Season 6 uświetnią otwarcie Esports Stadium w Arlington

Mimo, że szósty sezon Esports Championship Series wystartował dopiero niedawno, to już dziś organizatorzy rozgrywek postanowili podzielić się z nami nazwą miasta, w którym odbędą się lanowe finały. Wiemy więc, że po dwuletniej przerwie liga FACEITA powraca do Stanów Zjednoczonych.

Dotychczas finały ECS rozgrywane były m.in. w Wielkiej Brytanii oraz Meksyku. Dwa lata temu jednak zawody miały miejsce na amerykańskiej ziemi, a dokładniej mówiąc w Anaheim w Kalifornii. Teraz włodarze z Wysp Brytyjskich postawili jednak na stan Teksas, a konkretniej mówiąc na Arlington. Dla tego liczącego nieco ponad 350 tysięcy mieszkańców miasta będzie to pierwsza tak duża impreza esportowa w historii, a jednocześnie uświetni ona otwarcie Esports Stadium, czyli największej w USA arenie poświęconej sportom elektronicznym. Więcej na jej temat pisaliśmy już w marcu pod tym adresem.

Warto przypomnieć, że w szóstym sezonie Esports Championship Series na wszystkie nagrody pieniężne przeznaczone zostaną w sumie 3 miliony dolarów. Same finały rozgrywek odbędą się między 22 a 25 listopada.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
IceBeasto

Illuminar Gaming wciąż w walce o play-offy EU Masters. Woolite i spółka lepsi od eSuby

Illuminar Gaming udało się zrewanżować za porażkę w finale V4 Future Sports Festival. Dzisiaj w European Masters Paweł "Woolite" Pruski i kompani niem...