fot. Virtus.pro

Virtus.pro uzupełnia sekcję Fortnite

Virtus.pro ogłosiło pozyskanie dwóch nowych zawodników do swojej sekcji Fortnite. Tym samym dywizja rosyjskiej organizacji liczy sobie aktualnie czterech graczy.

Najnowszymi nabytkami VP są siedemnastoletni Seid-Magomed „FiveSkill” Edil’gireev oraz dwudziestotrzyletni Dmitriy „HURMA” Geynts. Obaj wspomniani gracze dołączą do zakontraktowanych w lipcu Artura „7ssk7” Kyourshina i  Jamala „Jamside’a” Saidayeva. Co ciekawe, cała czwórka swego czasu występowała pod nazwą Flame Star. Warto wspomnieć, że zarówno FiveSkill jak i HURMA próbowali już swoich sił w innych tytułach esportowych. Edil’gireev profesjonalnie grał w H1Z1, zaś Geynts w Clash Royale. Przygoda obu zawodników z Fortnite’em rozpoczęła się stosunkowo niedawno, odpowiednio w lutym i marcu tego roku.

W ciągu dwóch pierwszych miesięcy działalności nowej dywizji, jej dwaj ówcześni reprezentanci zdążyli już osiągnąć pierwszy sukces. Odnieśli oni zwycięstwo w Shotgun Masters, pozostawiając w pokonanym polu m.in. Gambit Esports.

Po ostatnich zmianach, skład Virtus.pro w Fortnite prezentuje się następująco:

  • Artur „7ssk7” Kyourshin
  • Jamal „Jamside” Saidayev
  • Seid-Magomed „FiveSkill” Edil’gireev
  • Dmitriy „HURMA” Geynts
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Byli gracze Não Tem Como trafią do INTZ eSports?

Jak twierdzą dziennikarze brazylijskiego oddziału ESPN, tułaczka byłego składu Não Tem Como może w najbliższym czasie dobiec wreszcie końca. Złożona z...

>