fot. ESL/Kelly Kline

Ninjas in Pyjamas przejmuje były skład Kinguin w PUBG

Zaledwie tygodnia potrzebowali włodarze Ninjas in Pyjamas, by powrócić na scenę Playerunknown’s Battlegrounds. Szwedzka organizacja, która kilka dni temu rozstała się ze swoim składem, dziś ogłosiła zakontraktowanie drużyny znanej dotychczas jako Welcome to South Georgo.

WtSG to nic innego jak zespół złożony z trzech byłych reprezentantów Teamu Kinguin. Fakt faktem jednak Alex „vard” Gouge i spółka zwrócili na siebie uwagę szerszej publiczności dopiero niedawno, dwukrotnie stając na najniższym stopniu podium PUBG Global Invitational 2018. Międzynarodowa ekipa świetnie poradziła sobie zarówno w trybie trzecioosobowym, jak i pierwszoosobowym, ale, co ciekawe, na początku tego miesiąca nie potrafiła powtórzyć tego wyczynu przy okazji StarSeries & i-League PUBG Season 2. Mimo to NiP nie wahał się i zaangażował wszystkich zawodników do prowadzonej przez siebie dywizji PUBG.

Myślę, że można wprost powiedzieć, iż wielu z nas to wieloletni kibice Ninjas in Pyjamas – przyznał Justin „MiracU” McNally. –  Sama organizacja, jak i jej gracze to po prostu legendy, zwłaszcza w środowisku FPS-ów, z którego się wywodzimy. Stanie się częścią tego i dołączenie do NiP-u to oczywiście coś, co nas niezwykle cieszy. Przez jakiś czas graliśmy pod tagiem WTSG, szukaliśmy odpowiednich rzeczy i teraz wreszcie nam się udało. Nie możemy się już doczekać momentu, w którym zaczniemy stworzyć nasze własne dziedzictwo i w którym wprowadzimy NiP na nowe wyżyny sceny PUBG – dodał.

Nowy skład Ninjas in Pyjamas prezentuje się następująco:

  • Justin „MiracU” McNally
  • Laurynas “Gaxy” Rudys
  • Alex „vard” Gouge
  • Laurynas “Nbs” Kisielius
  • Martin “dohfOs” Lundén – trener
Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FACEIT Major: Team Liquid vs HellRaisers – statystyki graczy

Team Liquid to trzecia obok Natus Vincere i MIBR drużyna, którą na pewno zobaczymy w półfinale FACEIT Major London 2018. Podopieczni Wiltona "zewsa" P...