Taz
fot. ESL

Ostatni tydzień ESL MP w CS:GO na start. Dziś AGO zagra z Kinguin

Przed nami ostatni tydzień rywalizacji w fazie zasadniczej 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive. Niektóre drużyny wciąż walczą o utrzymanie, a inne o korzystniejsze rozstawienie w play-offach, dlatego możemy być pewni, że emocji podczas dzisiejszych potyczek nie zabraknie.

Dzisiejszą rywalizację otworzy starcie Teamu Preparation z Izako Boars. Pierwsza z wymienionych drużyn aktualnie znajduje się nad strefą spadkową i w teorii walczy o utrzymanie. Jakie ma to jednak znaczenie skoro zawodnicy TP zapowiedzieli już, że nie będą kontynuowali wspólnej gry po zakończeniu 17. sezonu ESL MP. Dzikom z kolei na punktach będzie bardzo zależało, gdyż nadal liczą się w walce o czołowe lokaty.

Jako drudzy na serwerze pojawią się zawodnicy Teamu Kinguin i PACT. Obie formacje mają na swoim koncie sześć zwycięstw i cztery porażki, dzięki czemu sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli. Ekipa, która dziś zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść może odskoczyć przeciwnikowi i przybliżyć się do bezpośredniego awansu na finały ESL Mistrzostw Polski w Poznaniu.

Dzień zakończy hitowe starcie, w którym Pingwiny podejmować będą Jastrzębie. AGO Esports i Kinguin po raz ostatni rywalizowały ze sobą podczas DreamHack Open Montreal 2018 i wtedy górą był zespół Wiktora „TaZa” Wojtasa. Jeśli tak samo stanie się dziś wieczorem, to TK przerwie zwycięską passę AGO w ESL Mistrzostwach Polski oraz zgarnie bardzo cenne ligowe punkty.

Harmonogram dzisiejszych spotkań:

23 września
17:00 Team Preparation vs Izako Boars Mirage
18:00 Izako Boars vs Team Preparation Inferno
19:00 Team Kinguin vs PACT Overpass
20:00 PACT vs Team Kinguin Mirage
21:00 AGO Esports vs Team Kinguin Train
22:00 Team Kinguin vs AGO Esports Dust2

Wszystkie spotkania ESL Mistrzostw Polski w CS:GO możecie oglądać w ESL.TV Polska oraz na SPORT.TVP.PL. Po aktualne informacje na temat rywalizacji zapraszamy do naszej relacji tekstowej. Przypominamy, że finały trwającego sezonu odbędą się 12-14 października podczas Poznań Game Arena.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Mecz Virtus.pro z PACT w ESEA MDL, Invizy i zespół byaliego walczą o ECS Season 6

Dziś finał FACEIT Major London 2018 – to wszyscy wiedzą. Ale fakt ten nie oznacza, że inne drużyny będą spokojnie siedzieć we własnych domach, oglądaj...