fot. DreamHack/Jennika Ojala

niko zamieni North na OpTic?

Wczoraj kilka różnych źródeł zgodnie poinformowało o zmianach nadchodzących w szeregach North. Duńska formacja kompletnie zawiodła podczas kończącego się dziś Majora, przez co skandynawscy włodarze postanowili nieco przewietrzyć swoją kadrę, a to może wywrzeć wpływ także na… OpTic Gaming.

Ponad pół roku temu do OpTic na zasadzie wypożyczenia trafił Nicklas „gade” Gade, czyli jeden z zawodników osieroconych przed North Academy. Początkowo transfer 23-latka budził wiele wątpliwości, ale ostatecznie okazał się on cennym dodatkiem do drużyny, która latem zapewniła sobie awans na FACEIT Major London 2018. Nic więc dziwnego, że podległa FC Kopenhadze organizacja bardzo szybko przypomniała sobie o swoim graczu i, jeśli wierzyć nieoficjalnym doniesieniom, postanowiła ściągnąć go z powrotem do siebie.

Gade miałby zająć miejsce Nikolaja „niko” Kristensena, który zawitał do North niespełna dwa miesiące temu. Młody Duńczyk nie spełnił jednak oczekiwań i najprawdopodobniej nie zagrzeje w zespole miejsca. Co gorsza, nie ma dla niego miejsca także w Heroic, skąd został w sierpniu wypożyczony. Na tym skorzystać ma właśnie OpTic, dla którego przenosiny niko byłby swoistą rekompensatą za przedwczesną utratę gade’a.

Jeżeli powyższe plotki potwierdzą się, skład OpTic Gaming będzie prezentować się następująco:

  • Kristian „k0nfig” Wienecke
  • René „cajunb” Borg
  • Jakob „JUGi” Hansen
  • Marco „Snappi” Pfeiffer
  • Nikolaj „niko” Kristensen
  • Casper „ruggah” Due –  trener
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Selfmade

Ostatni Polacy w walce o występ w Katowicach. Kolejne ćwierćfinały EU Masters już dziś

Wczoraj poznaliśmy dwóch pierwszych półfinalistów European Masters. Po sobotnich zwycięstwach możliwość występu w katowickiej ESL Arenie zapewniły sob...