STS
Astralis
fot. ESL/Adela Sznajder

dev1ce z tytułem MVP FACEIT Major London 2018

Wielki finał FACEIT Major London 2018 dobiegł końca, zaś po końcowy triumf sięgnęło Astralis – to wiemy już od kilkunastu minut. Teraz jednak poznaliśmy również zawodnika, który zdaniem dziennikarzy serwisu HLTV był najbardziej wartościowym graczem całej imprezy. Tytuł ten, co oczywiste, wpadł w ręce jednego z triumfatorów, Nicolaia „dev1ce’a” Reedtza. Przy okazji poprzedniego Majora 23-latek […]

Wielki finał FACEIT Major London 2018 dobiegł końca, zaś po końcowy triumf sięgnęło Astralis – to wiemy już od kilkunastu minut. Teraz jednak poznaliśmy również zawodnika, który zdaniem dziennikarzy serwisu HLTV był najbardziej wartościowym graczem całej imprezy. Tytuł ten, co oczywiste, wpadł w ręce jednego z triumfatorów, Nicolaia „dev1ce’a” Reedtza.

Przy okazji poprzedniego Majora 23-latek nie spisał się najlepiej z uwagi na przedłużające się problemy zdrowotne. Teraz jednak w Londynie znowu zaprezentował nam pełnię swojego potencjału, będąc jednym z najpewniejszych punktów swojej drużyny. To właśnie Reedtz był jednym z głównych autorów wysokich wygranych nad Vega Squadron i MIBR, a także w znacznym stopniu przyczynił się do triumfu nad FaZe Clanem. Jeśli zaś chodzi o wielki finał to także tam raz po raz bezlitośnie karał zawodników Natus Vincere, skutecznie odbierając im chęć na podjęcie jakiejkolwiek walki.

Dla dev1ce’a jest to już ósme tego typu wyróżnienie w karierze. W przeszłości nagrodę MVP otrzymywał również m.in. przy okazji ELEAGUE CS:GO Premier czy też lanowych finałów ligi Esports Championship Series.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FACEIT Major: Natus Vincere vs Astralis – statystyki wielkiego finału

Astralis ma swoją chwilę triumfu. Po fatalnym występie podczas ELEAGUE Major Boston 2018 duńska formacja wspięła się na sam szczyt światowej sceny CS:...