Molsi
fot. ESL

Kto zagarnie drugie miejsce w półfinale ESL MP w CS:GO? W grze pozostają trzy ekipy

Wszystko zaczęło się 12 sierpnia, a skończy się dziś – przed nami ostatnie spotkania fazy zasadniczej ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive. Dodajmy, że spotkania szczególnie ważne dla trzech drużyn, które nadal walczą o rozstawienie w półfinale.

Na dole wszystko jest już jasne – po zaledwie jednym sezonie z ESL MP pożegnały się Onca Gaming oraz PRIDE, które na przestrzeni całego sezonu zaprezentowały się najsłabiej. Na drugim biegunie znalazło się natomiast AGO Esports, które z zaledwie jedną porażką na koncie może być już pewne udziału w lanowych finałach sygnowanych przez ESL Mistrzostw Polski, które odbędą się w połowie października w Poznaniu.

Nadal nie wiadomo natomiast co z Teamem Kinguin, gdyż wicemistrzowie poprzedniej edycji zależni są od wyników innych. Nadal wyprzedzić ich może przecież Izako Boars, które dziś rozegra aż cztery mecze! Jeśli we wszystkich zgarnie komplet punktów to wskoczy na drugą lokatę, spychając TK na najniższy stopień podium, premiowany miejscem tylko w ćwierćfinale. A nie można też zapominać o x-kom teamie, bo również ta ekipa nadal pozostaje w grze o bilet do stolicy Wielkopolski.

Poniedziałkowy harmonogram prezentuje się następująco:

24 września
17:00 Onca Gaming vs Izako Boars Overpass
18:00 Izako Boars vs Onca Gaming Mirage
19:00 PACT vs x-kom team Mirage
20:00 x-kom team vs PACT Inferno
21:00 AGO Esports vs Izako Boars Train
22:00 Izako Boars vs AGO Esports Inferno

Wszystkie powyższe mecze wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można w ESL.TV Polska i na SPORT.TVP.PL. Po więcej informacji na temat 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w CS:GO zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Virtus.pro z OpTic, Kinguin ze Sprout – poniedziałkowe mecze Polaków w ESEA MDL

Dzień po wielkim finale FACEIT Major London 2018 powracamy do rzeczywistości. Dziś bowiem czekają na nas kolejne mecze polskich drużyn w ESEA Mountain...