fot. ESL

olfii z tytułem MVP siódmego tygodnia ESL Mistrzostw Polski w CS:GO

Trwający 17. sezon ESL Mistrzostw Polski w CS:GO był dla Onca Gaming pasmem kolejnych rozczarowań – występująca w roli beniaminka ekipa przegrała wszystkie swoje mecze i z hukiem spadła z rozgrywek. Na koniec jednak, jakoby na osłodę, jeden z jej reprezentantów, Olaf „olfii” Tyszkiewicz otrzymał głosami kibiców tytuł MVP siódmego tygodnia rozgrywek.

Zaledwie 18-letni zawodnik ma za sobą burzliwy w okres, w trakcie którego na krótko zniknął nawet ze składu swojej drużyny. Bardzo szybko udało mu się jednak uporać z problemami osobistymi i od powrotu prezentował się naprawdę dobrze. Podczas niedawnego pojedynku z Izako Boars był zresztą najskuteczniejszym graczem na serwerze i z przytupem pożegnał się z ESL MP – na przestrzeni obu rozegranych z popularnymi Dzikami map olfii ustrzelił w sumie aż 59 fragów, ginąc przy tym zaledwie 37 razy. Nic więc dziwnego, że w głosowaniu na najbardziej wartościowego gracza siódmej serii starć nastolatek wygrał z Patrykiem „Patitkiem” Fabrowskim z x-kom teamu w stosunku 58% do 42%.

W 17. sezonie ESL MP tytuł MVP zdobywali następujący gracze:

1. tydzień Piotr „nawrot” Nawrocki (Izako Boars)
2. tydzień Damian „Furlan” Kisłowski (AGO Esports)
3. tydzień Mateusz „TOAO” Zawistowski (AGO Esports)
4/5. tydzień Dawid „xype” Lach (Izako Boars)
6. tydzień Damian „Furlan” Kisłowski (AGO Esports)
7. tydzień Olaf „olfii” Tyszkiewicz (Onca Gaming)

Teraz w ESL Mistrzostwach Polski w CS:GO trwa przerwa, ale już niedługo rozegrane zostaną ćwierćfinały online, które pozwolą wyłonić brakującą dwójkę uczestników lanowych finałów. Po więcej informacji na temat rozgrywek zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Trzy drużyny OWL przesunęły członków akademii do pierwszego składu

W systemie ligowym Overwatch wprowadzonym przez Blizzard wiele miesięcy temu istnieją również drużyny mające charakter akademii, które są szansą dla w...