STS
fot. DreamHack/Adela Sznajder

TENZKI nowym zawodnikiem ALTERNATE aTTaX

Przygoda Jespera „TENZKIEGO” Mikalskiego z The Imperial oficjalnie dobiegła końca. Duńczyk, który ostatnie dwa miesiące spędził na ławce rezerwowych, został dziś oficjalnie zaprezentowany jako nowy zawodnik ALTERNATE aTTaX, gdzie spotka się ze swoim starym znajomym Nicolaiem „HUNDENEM” Petersenem. Mikalski to były gracz m.in. Copenhagen Wolves, SK Gaming czy też Teamu Dignitas. W marcu tego roku zawitał jednak […]

Przygoda Jespera „TENZKIEGO” Mikalskiego z The Imperial oficjalnie dobiegła końca. Duńczyk, który ostatnie dwa miesiące spędził na ławce rezerwowych, został dziś oficjalnie zaprezentowany jako nowy zawodnik ALTERNATE aTTaX, gdzie spotka się ze swoim starym znajomym Nicolaiem „HUNDENEM” Petersenem.

Mikalski to były gracz m.in. Copenhagen Wolves, SK Gaming czy też Teamu Dignitas. W marcu tego roku zawitał jednak do The Imperial, które przejęło wówczas miksowy skład znany wcześniej jako MANS NOT HOT. Już pierwszy lan Duńczyka i jego kolegów w barwach brytyjskiej organizacji okazał się niezwykle udany, gdyż udało im się sięgnąć po triumf w Copenhagen Games 2018. Trzy miesiące później zespół zwyciężył także podczas DreamHack Open Summer 2018, ale to niespodziewanie był ostatni lan, na którym dane było wystąpić TENZKIEMU, gdyż kilka tygodni później wylądował na ławce rezerwowych, na której pozostawał aż do teraz.

Dziś jednak 24-latek dołącza do ALTERNATE, gdzie zajmie miejsce swojego rodaka, Madsa „Console’a” Skovby’ego. – To jeden z najgorszych dni w mojej CS-owej karierze, gdyż tak szybko muszę pożegnać mojego dobrego przyjaciela, Console’a – stwierdził HUNDEN w oficjalnym oświadczeniu. – Zanim go pozyskaliśmy nie miałem pojęcia jak sobie poradzi, ale okazał się on naprawdę miłym facetem i będzie mi brakować wspólnych podróży i wszystkich długich treningów, podczas których mogłem usłyszeć jak śmieje się z moich błędów. Życzę Madsowi wszystkiego najlepszego i jednocześnie TENZKIEGO, który przychodzi do nas posiadając odpowiednie doświadczenie. Nie mogę się już doczekać wspólnej gry – dodał.

W tej sytuacji skład ALTERNATE aTTaX prezentuje się następująco:

  • Florian „syrsoN” Rische
  • Stefan „stfN” Seier
  • Nicolai „HUNDEN” Petersen
  • Nils „k1to” Gruhne
  • Jesper „TENZKI” Mikalski
  • Torbjørn „mithR” Nyborg – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Miks byaliego i innocenta w tomorrow.gg?

tomorrow.gg to organizacja, która ma dobre doświadczenia z kontraktowaniem miksowych składów. Wszak wszyscy pamiętamy fantastyczną przygodę drużyny ad...