fot. Izako Boars

Oficjalnie: tecek i RETO na stałe w Izako Boars

Włodarze Izako Boars ewidentnie ociągali się z tym ogłoszeniem, ale wreszcie jest – Karol „tecek” Kapczyński i Michał „RETO” Silski już oficjalnie zostali zawodnikami organizacji Piotra „izaka” Skowyrskiego. Warto jednak pamiętać, że obaj panowie reprezentują barwy IB już od kilku tygodni.

Pierwsze mecze tecka i RETO pod banderą popularnych Dzików miały miejsce jeszcze w lipcu. Już wtedy menadżer organizacji, Mateusz „Sówek” Kowalczyk, zapowiadał, że może to być dłuższa współpraca, ale od tego czasu… temat ucichł. Mimo to Kapczyński i Silski rozpoczęli wraz z resztą składu 17. sezon ESL Mistrzostw Polski i chociaż pod względem statystyk indywidualnych wypadli najsłabiej to najwyraźniej wystarczyło to, by zapewnić sobie stały angaż. Tym bardziej, że w pewnym stopniu przyczynili się oni do awansu Dzików Izaka do ćwierćfinałów ESL MP, które startują już w przyszłym tygodniu.

25-letni tecek to były gracz m.in. ESC Gaming i ATB Gaming, jednak największe sukcesy osiągał wraz z Venatores, które z czasem zostało przemianowane na x-kom team. To właśnie z tą ekipą awansował na międzynarodowego lana, V4 Future Sports Festival, a także sięgnął po triumf w Good Game League 2018 i wicemistrzostwo drugiego sezonu Polskiej Ligi Esportowej. O wiele mniej utytułowany jest natomiast zaledwie 17-letni RETO, który w przeszłości związany był z takimi drużynami, jak Vistula Eagles oraz ProXima Gaming.

W tej sytuacji skład Izako Boars prezentuje się następująco:

  • Mateusz „matty” Kołodziejczyk
  • Dawid „xype” Lach
  • Piotr „nawrot” Nawrocki
  • Karol „tecek” Kapczyński
  • Michał „RETO” Silski
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO z łatwością pokonuje x-kom i pozostaje w grze na Games Clash Masters

W drugim dzisiejszym spotkaniu w ramach Games Clash Masters x-kom team zmierzył się z AGO Esports. Niestety, obie formacje nie spisały się za dobrze w...

>