fot. PRIDE

PRIDE przesuwa graczy akademii do pierwszego składu

Po kompletnie nieudanym sezonie w ESL Mistrzostwach Polski współpraca pomiędzy PRIDE a polsko-bułgarskim składem attackiereN została zakończona. Dziś jednak organizacja Piotra „neqsa” Lipskiego potwierdziła pozyskanie nowych graczy. Choć w tym wypadku nowych to spore nadużycie, bowiem pierwszą drużynę zasilili dotychczasowi członkowie akademii.

Dla Łukasza „splawika” Jahnsa i Adriana „SAYNA” Łączyńskiego jest to powrót w szeregi pierwszej ekipy po dwóch miesiącach przerwy. Po raz pierwszy jej barwy przywdzieją natomiast Mikołaj „Miki Z Afryki” Szemraj oraz Grzegorz ”grzes1x” Bianga, którzy pierwsze doświadczenia na seniorskim poziomie zbierali w poprzednim sezonie Polskiej Ligi Esportowej pod banderą SEAL Esports, wraz z którym spadli jednak z rozgrywek. Nową twarzą w zespole jest natomiast Michał „Czapel” Czapla, którego ostatnio mogliśmy oglądać w Teamie Ascent.

– Budując akademie przygotowywaliśmy graczy do takiego kroku – przyznał w rozmowie z naszym serwisem neqs. – Czy to odpowiedni moment, aby stali się głównym składem? Tego nigdy nie wiadomo. Wierzę w ten młody skład i chociaż ostatnie wyniki nie były zadowalające dałem im szansę – dodał właściciel organizacji.

Nowy skład PRIDE prezentuje się następująco:

  • Mikołaj „Miki Z Afryki” Szemraj
  • Adrian „SAYN” Łączyński
  • Michał „Czapel” Czapla
  • Łukasz „splawik” Jahns
  • Grzegorz ”grzes1x” Bianga
  • Vincent „VinS” Jozefiak – trener

Co ciekawe, oficjalny debiut nowej drużyny ma miejsce… właśnie teraz. Od godziny 19:00 PRIDE mierzy się bowiem z Invizy Esport w pierwszej kolejce czwartego sezonu Polskiej Ligi Esportowej. O 21:00 rywalem ekipy będzie z kolei drugi z beniaminków, M1 Gaming.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

NRG i Gambit dołączają do grona uczestników SuperNova CS:GO Malta

Na liście uczestników SuperNova CS:GO Malta znajdują się już tylko dwa wolne miejsce. Dziś organizatorzy poinformowali bowiem, iż na europejską wyspę...