S1mple WESG Natus Vincere Na`Vi
fot. WESG

Gracze Na`Vi i HellRaisers łączą siły na czas WESG 2018

Jak co roku WESG wymusza na członkach międzynarodowych ekip formowanie tymczasowych, jednolitych narodowościowo składów. Ponownie na taki krok zdecydowali się m.in. zawodnicy z Ukrainy, którzy na co dzień reprezentują barwy Natus Vincer i HellRaisers.

Team Ukraine był jednym z faworytów poprzedniej edycji World Electronic Sports Games, zwłaszcza że z ogromną łatwością przebrnął przez europejskie eliminacje. Ostatecznie jednak zespół na światowe finały nie dotarł z powodu rezygnacji Oleksandra „s1mple’a” Kostylieva – Ukraińcy nie mieli wówczas już czasu, by uzupełnić powstałą lukę. – Nie mogłem wziąć udziału w tym turnieju z uwagi na zdrowie, układ nerwowy, presję, jaka ciążyła na mnie w ciągu ostatnich dwóch tygodni oraz indywidualny i drużynowy trening – tłumaczył wówczas niespodziewaną decyzję sam 21-latek.

Teraz jednak s1mple postanowił ponownie spróbować swoich sił w WESG i dołączył do ekipy, która weźmie udział w zaplanowanych na grudzień krajowych eliminacjach. Poza nim do składu dokooptowano również dwóch innych graczy Na`Vi, tj. Danylo „Zeusa” Teslenkę i Ioanna „Edwarda” Sukharieva. Pozostałe dwa miejsca zajęli natomiast związani z HellRaisers Kirill „ANGE1” Karasiow i Vladyslav „bondik” Nechyporchuk. W sumie w zespole znalazło się czterech zawodników, którzy byli desygnowani do gry już w ubiegłym roku.

Pełny skład Teamu Ukraine prezentuje się następująco:

  • Danylo „Zeus” Teslenko
  • Aleksandr „s1mple” Kostyliev
  • Ioann „Edward” Sukhariev
  • Kirill „ANGE1” Karasiow
  • Vladyslav „bondik” Nechyporchuk
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Drugi dzień StarSeries i-League Season 6, mecz mousesports o 17:30

Inauguracyjny dzień StarSeries i-League Season 6 przyniósł nam sporo niespodzianek w postaci porażek faworytów. Krok bliżej eliminacji znalazła się pr...

>