fot. SUPER GAME e-sport

Poznaliśmy rozstrzygnięcia SUPER GAME e-sport w Koninie

Tym razem SUPER GAME e-sport przeniosło się do Konina, gdzie w ostatni weekend byliśmy świadkami kolejnej odsłony rywalizacji w ramach LG Mistrzostw Polski Szkół w E-sporcie oraz HIRO Quersus Pucharu Polski w E-sporcie. A nie były to jedyne atrakcje, jakie przygotowali organizatorzy.

Po wygraną w krajowym pucharze sięgnęło znane na naszym podwórku Vex.esport, które od kilku tygodni może pochwalić się nowym, złożonym z młodych graczy składem. Bartosz „bnox” Niebisz i spółka na przestrzeni całych zawodów byli bezkonkurencyjni i zarówno w półfinale, jak i w wielkim finale zatriumfowali 2:0. Z kolei najlepszy w Mistrzostwach Polski Szkół okazał Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 z Inowrocławia. Goście z województwa kujawsko-pomorskiego w walce o zwycięstwo musieli stoczyć jednak wyrównany bój z gnieźnieńskim Zespołem Szkół Ekonomiczno Odzieżowych.

Równocześnie zmagania toczone były również w ubiegłoroczną odsłonę serii FIFA – turniej rozgrywany w formacie 1 na 1 wygrał Filip Drozdek. Z kolei najlepiej z jazdą na symulatorze rajdowym Gran Turismo Sport poradził sobie Dawid Szejna. Ponadto na miejscu na przybyłych czekały także inne wyzwania, jak choćby odbywająca się co godzinę rywalizacja w tytuły, takie jak m.in. League of Legends oraz Quake Champions.

Końcowa klasyfikacja wszystkich zawodów, które odbyły się w Koninie prezentuje się następująco:

HIRO Quersus Puchar Polski w E-sporcie

LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie

1. Vex.esport
2. Wódkomacik
3. Invicta Gaming
1. ZSP nr 1 w Inowrocławiu
2. ZSEO w Gnieźnie
3. CKZiU w Wołowie

FIFA 18 1v1

Gran Turismo Sport

1. Filip Drozdek
2. Bartłomiej Borkiewicz
3. Oskar Olkowski
1. Dawid Szejna
2. Cezary Wrotecki
3. Mikołaj Wrotecki
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
S1mple WESG Natus Vincere Na`Vi

Gracze Na`Vi i HellRaisers łączą siły na czas WESG 2018

Jak co roku WESG wymusza na członkach międzynarodowych ekip formowanie tymczasowych, jednolitych narodowościowo składów. Ponownie na taki krok zdecydo...