Snax mousesports
fot. ESL/Carlton Beener

mousesports bliskie eliminacji ze StarSeries i-League season 6

Nie udało się w starciu z ENCE, nie udało się również z OpTic Gaming. mousesports przegrało dziś z duńskim zespołem i w konsekwencji ma już tylko jedną szansę na awans do fazy play-off StarSeries i-League season 6.

OpTic Gaming 16 : 14 mousesports

(StarSeries i-League S6 – 4. runda)
16 8 Nuke 7 14
8 7

Początek spotkania w elektrowni atomowej rozpoczął się dla grających w obronie Myszy całkiem dobrze. Co prawda rywale podłożyli bombę, ale kontrola pozostawała w rękach antyterrorystów. Do czasu, bowiem świetny ace ze strony Marco „Snappiego” Pfeiffera szybko wyjaśnił losy pierwszej rundy. Pozwoliło to Duńczykom uciec z wynikiem na 3:0, ale już przy pierwszym fullu role się odwróciły. Niestety nie na długo i tak naprawdę cała pierwsza połowa upłynęła później pod znakiem przeciągania liny między oboma zespołami.

Zwycięskie w tej wymianie ciosów okazało się OpTic Gaming, co dodatkowo podkreśliło następnie zgarnięciem drugiej pistoletówki. Tym samym triumfatorzy ESL One New York zostali postawieni w bardzo trudnej sytuacji, która pogarszała się z każdym straconym punktem. Janusz „Snax” Pogorzelski i jego drużyna nie chcieli jednak pozwolić na taki rozwój wypadków i starali się zmienić strategię ataku. Opłaciło się i po czasie byliśmy świadkami remisu 12:12. Taki stan rzeczy dał Myszom siłę by przeć dalej, ale chyba odbyło się to ze zbyt dużą prędkością. W konsekwencji Duńczycy zdołali odzyskać kontrolę nad grą i zakończyli ten wyrównany mecz na swoją korzyść.

OpTic Gaming to czwarty zespół, który może cieszyć się z awansu do top 8 turnieju w Kijowie. Wczoraj udało się to NRG Esports, a dziś rano dołączyły do nich Renegades oraz Fragsters. Kolejny mecz w ramach StarSeries i-League season 6 odbędzie się natomiast już o godzinie 13:30. Naprzeciw siebie staną wtedy HellRaisers oraz CyberZen w starciu drużyn z bilansem 1:2. Po więcej informacji na temat zawodów zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Flash Wolves Hanabi, Moojin

Worlds 2018: Flash Wolves lepsze od Phong Vũ Buffalo

Zakończyło się pierwsze starcie grupy A na Worlds 2018. Flash Wolves po 27-minutowej potyczce zwyciężyło Phong Vũ Buffalo i wysunęło się na prowadzeni...