STS
fot. StarLadder

Już tylko cztery ekipy walczą o triumf w StarSeries i-League Season 6

StarSeries i-League Season 6 jest już coraz bliżej końca. Przed nami przedostatni dzień kijowskiej imprezy, podczas którego rozegrane zostaną mecze półfinałowe, a w nich… Cóż, trudno nie uznać, że skład półfinalistów jest dość zaskakujący i nie ma w nim kilku ekip, które teoretycznie powinny się w nim znaleźć. A kto jest? OpTic Gaming vs ENCE […]

StarSeries i-League Season 6 jest już coraz bliżej końca. Przed nami przedostatni dzień kijowskiej imprezy, podczas którego rozegrane zostaną mecze półfinałowe, a w nich… Cóż, trudno nie uznać, że skład półfinalistów jest dość zaskakujący i nie ma w nim kilku ekip, które teoretycznie powinny się w nim znaleźć. A kto jest?

OpTic Gaming vs ENCE eSports
14:00 (BO3)

Dzień rozpocznie się od pojedynku pomiędzy OpTic Gaming i ENCE eSports, stanowiącego swoistą powtórkę z niedawnego europejskiego Minora. Wówczas górą byli Duńczycy, którzy dzięki temu awansowali na FACEIT Major London 2018, ale tym razem ich wygrana nie jest aż tak oczywista. Tym bardziej, że drużyna Aleksiego „allu” Jalliego na Ukrainie nie doznała jeszcze goryczy porażki i na swoim koncie ma zwycięstwa nad TyLoo, BIG i mousesports. Fińska piątka, która zebrała się razem w kwietniu tego roku, dość niespodziewanie urosła dzięki temu do miana jednego z główny faworytów turnieju.

Vega Squadron vs NRG Esports
18:00 (BO3)

Vega Squadron to drużyna ze wszech miar zaskakująca. Podczas niedawnego Majora wszyscy wróżyli jej szybkie i upokarzające 0:3, a tymczasem ona zapewniła sobie przepustkę na Intel Extreme Masters Katowice 2019. Przy okazji StarSeries i-League wydawało się, że gracze z Europy Wschodniej także nie mają co liczyć na fazę pucharową, a teraz widzimy ich aż w półfinałach. Możliwe jednak, że na tym ich przygoda się zakończy, gdyż kolejną przeszkodą na ich drodze będzie drugi obok ENCE niepokonany zespół, NRG, Esports, który najwyraźniej przypomniał sobie swoje dobre występy podczas poprzedniej edycji zawodów StarLaddera, gdy dotarł aż do wielkiego finału.

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale StarLaddera na Twitchu. Po więcej informacji na temat StarSeries i-League Season 6 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
G2 Esports

Kto wyjdzie na prowadzenie na półmetku zmagań? Dzisiaj 4. dzień fazy grupowej Worlds 2018

Przed nami ostatni dzień pierwszej rundy spotkań fazy grupowej Worlds 2018. W grupie B wynik na półmetku jest już znany, jednak pozostałe trzy zbiory...