Kinguin
fot. ESL

Kinguin lepsze od EURONICS w ESEA Mountain Dew League

Zakończył się kolejny mecz Teamu Kinguin rozgrywany w ramach ESEA Mountain Dew League. Tym razem Polacy stanęli w szranki z EURONICS, które nie dało rady pokonać naszych rodaków. Walka na Mirage’u zakończyła się bowiem korzystnym dla biało-czerwonych wynikiem 16:7.

EURONICS
7 : 16
Team Kinguin

(ESEA Mountain Dew League S29)
7 5 Mirage 10 16
2 6

Ekipa Wiktora „TaZa” Wojtasa bardzo dobrze rozpoczęła mecz na Mirage’u. Najpierw zwyciężyła w pierwszych dwóch rundach, a następnie po utracie czterech oczek zdobyła następne osiem punktów. Zawodnicy niemieckiej organizacji do samej zamiany stron zdołali zatriumfować jeszcze zaledwie jeden raz, przez co skończyli połówkę wynikiem 5:10.

Druga pistoletówka podobnie jak poprzednia wpadła na konto nadwiślańskich graczy. Biało-czerwoni po chwili zgarnęli również force’a i po jednej stracie kontynuowali swoją drogę ku zwycięstwu. Pingwiny po zaledwie jeszcze jednej porażce domknęły mecz i ostatecznie wygrały 16:7.

Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu Kinguin awansowało na 1. miejsce w klasyfikacji generalnej ESEA MDL. Polacy na swoim koncie mają osiem zwycięstw i dwie porażki.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wystartowały zapisy do kwalifikacji i turniejów głównych na EGU 2018

Counter-Strike: Global Offensive, FIFA 19 czy Hearthstone – to tylko niektóre z tytułów, jakie pojawią się podczas East Games United w Białymstoku. Dz...