fot. SUPER GAME e-sport

SUPER GAME e-sport w Sztumie już za nami

Dobiegła końca czwarta runda zmagań w ramach SUPER GAME e-sport. Podczas rozgrywanych w Sztumie zawodów byliśmy świadkami kolejnej odsłony rywalizacji o punkty w LG Mistrzostwach Polski Szkół w E-sporcie oraz HIRO Quersus Pucharze Polski w E-sporcie. A standardowo już nie były to jedyne czekające na zgromadzonych atrakcje.

Po triumf w krajowym pucharze po raz drugi z rzędu sięgnął sformowany kilka tygodni temu skład Vex.esport. Bartosz „bnox” Niebisz i spółka mogli na początku miesiące świętować zwycięstwo w Koninie, zaś teraz ten wyczyn powtórzyli również w województwie pomorskim. Tuż za zespołem tym znalazło się EL ES PI DI, które w wielkim finale poległo wynikiem 0:2, na najniższym stopniu podium stanęła natomiast xDeterminacja.

Jeśli zaś chodzi o Mistrzostwa Polski Szkół, tutaj najlepszy okazał się Powiatowy Zespół Szkół w Redzie, który po wyrównanym pojedynku ograł Zespół Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźnie. Trzecie miejsce przypadło zaś w udziale reprezentantom gospodarzy z Zespółu Szkół im. Jana Kasprowicza. A co poza tym? Cogodzinne turnieje w m.in. League of Legends oraz Quake Champions, symulator rajdowy Gran Turismo Sport oraz pokaz koparek kryptowalut i związana z nim prezentacja.

Końcowa klasyfikacja wszystkich zawodów, które odbyły się w Sztumie prezentuje się następująco:

HIRO Quersus Puchar Polski w E-sporcie

LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie

1. Vex.esport
2. EL ES PI DI
3. xDeterminacja
1. Powiatowy Zespół Szkół w Redzie
2. Zespół Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźnie
3. Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie
Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dwie europejskie drużyny w półfinałach Worlds! Fnatic odsyła EDG do domu!

Mało kto wierzył w to, że w jednym z półfinałów Mistrzostw Świata zobaczymy starcie Cloud9 z Fnatic, ale jednak już w następną niedzielę jedna z tych...