fot. Turner Sports/ELEAGUE

draken dołączy do Red Reserve?

Ostatnie trzy tygodnie to dla Williama „drakena” Sundina okres nie najprzyjemniejszy. 23-latek spędził bowiem ten okres na ławce rezerwowych Fnatic i wydawało się, że jego powrót do gry jest sprawą dość odległą. Na pomoc Szwedowi ma jednak przyjść rodzime Red Reserve.

Jak twierdzą dziennikarze portalu VPEsports, Sundin jest obecnie blisko transferu właśnie do RR. W ekipie tej miałby zająć miejsce Simona „twista” Eliassona, który… został kilkanaście dni temu sprzedany do Fnatic. Można by to więc potraktować jako swoistą wymianę, dzięki której każda ze stron byłaby zadowolona – twist otrzymał wszak szansę dalszego rozwoju, zaś draken mógłby powrócić do regularniej gry i spróbować odzyskać formę, którą od jakiegoś czasu ewidentnie nie błyszczał.

Jeżeli przenosiny te faktycznie doszłyby do skutku, Sundin ponownie spotkałby się ze swoimi starymi znajomymi z czasów wspólnej gry dla Epsilon eSports – Joakimem „disco doplanem” Gidetunem oraz Fredrikiem „freddieb” Buö. Co ciekawe, do Red Reserve dołączyć może również testowany ostatnio Alfred „RuStY” Karlsson, który jako zmiennik wsparł drużynę podczas DreamHack Open Montreal 2018.

Jeżeli powyższe plotki potwierdzą się, skład Red Reserve będzie prezentować się następująco:

  • Joakim „disco doplan” Gidetun
  • Fredrik „freddieb” Buö
  • Hampus „hampus” Poser
  • William „draken” Sundin
  • Alfred „RuStY” Karlsso
  • Christian „chrille” Lindberg – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Edu Esports League

Studenci wracają do gry. Nadchodzi Edu Esports League w poszerzonej formule!

Po udanym sezonie inauguracyjnym rozgrywki organizowane przez Esports Association wracają z podwójną siłą. W nadchodzącej odsłonie Edu Esports League...