fot. ESL/Bart Oerbekke

draken dołącza do Red Reserve

Jeszcze kilka dni temu informacje te podawane wyłącznie jako plotki, jednak wczoraj doszło do oficjalnego ogłoszenia: William „draken” Sundin stał się pełnoprawnym zawodnikiem Red Reserve. Przypomnijmy, że ostatnich kilka tygodni szwedzki zawodnik spędził na ławce rezerwowych Fnatic.

Sundin w czerwcu tego roku zamienił Ninjas in Pyjamas na Fnatic i wydawało się, że będzie to ruch korzystny dla samego zainteresowanego. Wszystko zweryfikował jednak czas i już kilka miesięcy później, bo w pierwszych dniach października, draken poszedł „w odstawkę”, lądując na ławce rezerwowych ów drużyny. Taki stan rzeczy nie zadowalał prawdopodobnie żadnej ze stron, dlatego oferta od Red Reserve musiała ucieszyć zarówno gracza, jak i jego pracodawcę.

W bardzo pozytywnych słowach wypowiedział się o drakenie sam CEO Red Reserve, Patrik Andersson, który przyznał, że nowy nabytek jego organizacji ma ogromny potencjał i doskonale pasuje do pozostałych graczy. Sundin na swoim twitterze napisał z kolei, że jest wierzy w skład tej drużyny i cieszy się z reprezentowania barw RR.

Aktualny skład Red Reserve przedstawia się następująco:

  • Fredrik „freddieb” Buö
  • Joakim „disco doplan” Gidetun
  • Hampus „hampus” Poser
  • William „draken” Sundin
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Nisha

Secret zagra o miejsce w najlepszej trójce ESL One Hamburg

ESL One Hamburg 2018 powoli wkracza w decydującą fazę. Już dziś wyłoniona zostanie bowiem najlepsza trójka tych rozgrywek. W walce o miejsce na podium...