Jankos
fot. Riot Games

Jankos: Zrobiliśmy wszystko, co było w naszej mocy

Dzisiaj zakończyła się walka G2 Esports o tytuł Mistrza Świata sezonu 2018. Marcin „Jankos” Jankowski i jego kompani musieli uznać wyższość Invictus Gaming w półfinale Worlds 2018. Po zakończeniu tego meczu polski jungler w kilku słowach skomentował pożegnanie z Worldsami za pośrednictwem swojego Twittera.

Dzisiaj nasi rywale byli po prostu lepsi. Jestem zadowolony z tego, jak daleko zaszliśmy. Byliśmy trzecim seedem i zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy. Przepraszam, jeśli ktoś jest zawiedziony i życzę powodzenia Fnatic. Jesteście w stanie zgarnąć wszystko dla Europy i zachodniej sceny.

W wielkim finale Worlds 2018 Invictus Gaming podejmie zwycięzcę jutrzejszego starcia Cloud9 z Fnatic. Po więcej informacji dotyczących Worlds 2018 zapraszamy do naszej relacji tekstowej. Pełne sprawozdanie z półfinałowego starcia G2 Esports z Invictus Gaming znajdziecie pod tym adresem.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Jankos

Koniec przygody G2 z Worlds. Invictus Gaming pierwszym finalistą Mistrzostw Świata

Piękny epizod w historii G2 Esports dzisiaj został zakończony. Zespół Marcina "Jankosa" Jankowskiego nie podołał Invictus Gaming w półfinale Worlds 20...