fot. DreamHack

NEEX powraca do PRIDE!

Po raz ostatni barwy tej ekipy przywdziewał jeszcze w kwietniu 2016 roku, ale teraz powraca – Sebastian „NEEX” Trela oficjalnie dołącza do składu PRIDE. 21-latek zajmie w formacji miejsce Adriana „SAYNA” Łączyńskiego, który w odstępie trzech miesięcy znalazł się poza drużyną już po raz drugi.

Poprzednie próby włączenia graczy PRIDE Academy do pierwszego zespołu spaliły na niczym, ale mimo to w październiku organizacja Piotra „neqsa” Lipskiego ponownie zdecydowała się na taki krok. I oczywiście możemy mówić o progresie – wszak poprzednio zatrudnieni zawodnicy spadli z ESL Mistrzostw Polski, a ci występujący obecnie mogą pochwalić się piątą pozycją w Polskiej Lidze Esportowej. Mimo to jednak nie obeszło się bez roszady, a jej ofiarą padł właśnie SAYN.

Niemniej wydaje się, że PRIDE nie powinno zbytnio odczuć rozstania z Łączyńskim, gdyż zamiast niego w koszulce w orłem na piersi grać będzie teraz NEEX, dla którego jest to powrót do PRIDE – Trela był już związany z tą formacją między marcem a kwietniem 2016 roku. Potem można go było oglądać również pod banderą m.in. Izako Boars i Pompa Teamu, a ostatnio przez krótki okres wspierał EVOLVE by ITHardware.pl. Co ciekawe, mimo zaledwie 21 lat będzie on najstarszym członkiem drużyny.

W tej sytuacji skład PRIDE prezentuje się następująco:

  • Mikołaj „Miki Z Afryki” Szemraj
  • Michał „Czapel” Czapla
  • Łukasz „splawik” Jahns
  • Grzegorz „grzes1x” Bianga
  • Sebastian „NEEX” Trela
  • Vincent „VinS” Jozefiak – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

BOOT-d[S] z awansem na PLG Grand Slam

Poznaliśmy kolejnego uczestnika nadchodzącego PLG Grand Slam 2018. Do grona ekip, które już wcześniej w ten czy inny sposób zagwarantowały sobie wyjaz...