fot. PACT

PACT otwiera dywizję Rainbow Six: Siege i przejmuje skład TrainHard

PACT, który dotychczas znany był głównie fanom Counter-Strike’a i Fortnite’a, rozszerza swoje wpływy. I to rozszerza z przytupem, gdyż od teraz barwy rodzimej formacji będzie reprezentować skład Rainbow Six: Siege znany dotychczas pod nazwą TrainHard eSport.

Złożona obecnie z czterech Polaków i Brytyjczyka ekipa była związana z TrainHard od sierpnia tego roku i w tym czasie udało jej się m.in. dotrzeć aż do półfinału Challenger League Season 8. I chociaż Oskar „Magic” Skowronek byli już o krok od awansu do upragnionej Pro Ligi, to ostatecznie musieli obejść się smakiem, uznając wyższość o wiele wyżej notowanego ENCE eSports. Dziś jednak zobaczymy ich jeszcze w akcji podczas meczu o 3. miejsce. W weekend natomiast nowa drużyna PACT pojawi się w Warszawie na lanowych finałach Rainbow Six Masters League, gdzie rywalizować będzie o łączną pulę nagród w wysokości 20 tysięcy złotych.

Jako PACT mamy bardzo duże ambicje i celujemy w sukcesy nie tylko w kraju, ale również za granicą – przyznał w oficjalnym oświadczeniu Marcin Kurzawski, właściciel organizacji. – Nasza nowa dywizja Rainbow Six rywalizuje na poziomie Europejskim i był to dla nas decydujący argument, aby na nich postawić. Grają w Challenger League, a już niedługo mamy nadzieję, że pojawią się na międzynarodowych LANach. Sama scena Rainbow Six dynamicznie się rozwija, cieszy się coraz większym zainteresowaniem oraz jest wspierana przez twórcę gry. Widzimy potencjał w tym składzie, aby sporo na niej namieszać – dodał.

W tej sytuacji skład PACT prezentuje się następująco:

  • Oskar „Magic” Skowronek
  • Dariusz „Derius” Sokołowski
  • Norbert „Deep” Świątek
  • Szymon „Saves” Kamieniak
  • Luke „Kendrew” Kendrew
Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

NEEX powraca do PRIDE!

Po raz ostatni barwy tej ekipy przywdziewał jeszcze w kwietniu 2016 roku, ale teraz powraca – Sebastian "NEEX" Trela oficjalnie dołącza do składu PRID...

>