STS
pact tom
fot. Games Clash Masters

Widmo spadku do ESEA Advanced coraz realniejsze. PACT ulega Sprout

Po przyzwoitym poprzednim sezonie ESEA Mountain Dew League PACT nie może zaliczyć tej edycji tych zawodów do udanych. Polacy przegrali dziś z międzynarodowym Sprout Esports i do samego końca zmagań będą musieli walczyć o uniknięcie bezpośredniego spadku do niższej dywizji rozgrywkowej. Sprout Esports 16 : 10 PACT (ESEA Mountain Dew League S29) 16 10 Nuke […]

Po przyzwoitym poprzednim sezonie ESEA Mountain Dew League PACT nie może zaliczyć tej edycji tych zawodów do udanych. Polacy przegrali dziś z międzynarodowym Sprout Esports i do samego końca zmagań będą musieli walczyć o uniknięcie bezpośredniego spadku do niższej dywizji rozgrywkowej.

Sprout Esports 16 : 10
PACT

(ESEA Mountain Dew League S29)
16 10 Nuke 5 10
6 5

Z początkowej fazy pojedynku bardziej zadowoleni mogli być nasi rodacy, którzy zgarnęli rundę pistoletową oraz dwa kolejne starcia. Po zakupieniu lepszego wyposażenia do głosu doszło jednak Sprout, które szybko wyrównało stan rywalizacji. Do końca pierwszej połowy PACT nie był już w stanie odzyskać kontroli nad wydarzeniami na serwerze i zdobywał tylko pojedyncze punkty. Sytuacja nadwiślańskiej piątki polepszyła się nieco po zmianie stron, ale niestety nie na długo. Polacy mieli bowiem sporą szansę na dogonienie swojego rywala, ale zaczęli popełniać proste błędy. Wobec takiego obrotu spraw duńsko-niemiecki zespół szybko osiągnął pułap czternastu oczek i po oddaniu jeszcze jednej rundy dokończył dzieła zniszczenia.

Po dzisiejszym pojedynku PACT ma na swoim koncie pięć wygranych i dziesięć porażek w 29. sezonie ESEA MDL. Polacy nie mogą być pewni utrzymania w tych rozgrywkach i jutro będą musieli wygrać z EURONICS Gaming, jeśli pragną uniknąć powrotu do ESEA Advanced.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Grayhound pierwszym zespołem zakwalifikowanym na ESEA Global Challenge

W momencie gdy na Starym Kontynencie rozgrywki ligowe 29. sezonu ESEA Mountain Dew League wkraczają w decydującą fazę, sprawy mają się zupełnie inacze...