STS
fot. EPICENTER

ALTERNATE aTTaX bez szans. Virtus.pro pewne udziału w play-offach ESEA MDL

Dobrze kończy dzisiejszy dzień w ESEA Mountain Dew League ekipa Virtus.pro. Po porażce w starciu z Team Kinguin, ekipa Jakuba „kubena” Gurczyńskiego pewnie pokonała duńsko-niemieckie ALTERNATE aTTaX, tym samym cementując swój udział w fazie play-off. Virtus.pro 16 : 2 ALTERNATE aTTaX (ESEA Mountain Dew League S29) 16 13 Nuke 2 2 3 0 Dominacją można […]

Dobrze kończy dzisiejszy dzień w ESEA Mountain Dew League ekipa Virtus.pro. Po porażce w starciu z Team Kinguin, ekipa Jakuba „kubena” Gurczyńskiego pewnie pokonała duńsko-niemieckie ALTERNATE aTTaX, tym samym cementując swój udział w fazie play-off.

Virtus.pro
16 : 2
ALTERNATE aTTaX

(ESEA Mountain Dew League S29)
16 13 Nuke 2 2
3 0

Dominacją można nazwać pierwszą połowę spotkania. Virtusi już od pierwszej rundy kontrolowali bowiem przebieg gry i w ogóle nie dawali swoim oponentom dojść do głosu. Zwarta i dobrze przemyślana obrona spowodowała, że terroryści byli w stanie wyszarpać jedynie dwa punkty przed zmianą stron. Na pochwałę zasługuje również postawa Jarosława „pashyBicepsa” Jarząbkowskiego oraz Piotra „morelza” Taterki, którzy niezwykle skutecznie eliminowali rywali.

Polacy w ataku nie zwolnili tempa i dodając do swego konta drugą pistoletówkę dość szybko doprowadzili spotkanie do końca, opuszczając serwer z miażdżącą przewagą 16:2.

Triumf nad ALTERNATE aTTaX oznacza awans Virtus.pro na 6. pozycję w klasyfikacji ogólnej. W rezultacie polska formacja jest już pewna udziału w kolejnym etapie ESEA MDL.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
pact tom

PACT przegrywa z EURONICS w ESEA MDL. Polacy o krok od spadku do ESEA Advanced

Za nami ostatni mecz PACTu rozegrany w ramach 29. sezonu ESEA Mountain Dew League. Polacy nie podołali rywalom, którzy bez większych problemów wygrali...