pact tom
fot. Games Clash Masters

PACT przegrywa z EURONICS w ESEA MDL. Polacy o krok od spadku do ESEA Advanced

Za nami ostatni mecz PACTu rozegrany w ramach 29. sezonu ESEA Mountain Dew League. Polacy nie podołali rywalom, którzy bez większych problemów wygrali pierwszą połówkę 12:3, a następnie po kolejnych jedenastu rundach zakończyli spotkanie wynikiem 16:10.

PACT 10 : 16 EURONICS

(ESEA Mountain Dew League)
10 3 Inferno 12 16
7 4

Pierwsze dwie rundy podczas pojedynku PACTu z EURONICS wpadły na konto rodzimych zawodników. Po zgromadzeniu funduszy na lepsze bronie gracze wielonarodowościowej drużyny przystąpiły jednak do kontrataku, w wyniku którego wyrwały naszym rodakom aż dziesięć oczek! Po jeszcze jednym triumfie Tomasz „ToM223” Richter i spółka musieli ponownie uznać wyższość rywali, którzy zakończyli połówkę wynikiem 12:3.

Po zamianie stron PACT ponownie zatriumfował w pistoletówce i force’ie, lecz ekipa Andreasa „znajdera” Lindberga na swoje konto dodała kolejne trzy punkty, zyskując tym samym aż dziesięć rund meczowych. Mimo usilnych starań biało-czerwonych, nie udało im się zwyciężyć, a walka zakończyła się wynikiem 16:10.

Zawodnicy PACTu są obecnie w kiepskiej sytuacji. Znajdują się oni na 20. miejscu w tabeli, a drużynom znajdującym się poniżej brakuje do zakończenia sezonu jeszcze jednego meczu. Jeśli niektóre z nich zwyciężą w nadchodzącym starciu, istnieje możliwość że Kacper „darko” Ściera i jego koledzy spadną do ESEA Advanced, a w najlepszym wypadku wezmą udział w barażach do kolejnego sezonu ESEA MDL.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Heroic i ENCE z zaproszeniami na DreamHack Open Winter

Znamy już niemalże pełną listę uczestników DreamHack Open Winter 2018. Do grona zespołów, które zaprezentują się przed szwedzką publicznością, dołączy...