fot. Team Vitality

Rusza DreamHack Open Atlanta 2018 – dziś debiut nowych składów Vitality i Envy

Dziś wieczorem startuje przedostatni już w tym roku przystanek serii DreamHack Open. Podczas zawodów w Atlancie zobaczymy aż sześć formacji rywalizujących na co dzień w Ameryce Północnej, do których dołączą również dwa zespoły ze Starego Kontynentu.

Już na inaugurację czeka nas debiut nowego, sformowanego niedawno składu Teamu Envy, który kilka dni temu cudem uniknął bezpośredniej degradacji z ESL Pro League. Pierwszym rywalem Josha „jdm64” Marzano i spółki będą legendy ostatniego Majora, compLexity Gaming. Półtora godziny później znowu nowość, czyli pierwszy w historii lanowy mecz Teamu Vitality na scenie CS:GO. Ekipa złożona z byłych członków m.in. G2 Esports i Envy zmierzy się z rewelacją ostatniego sezonu Pro Ligi, Ghost Gaming.

Dalej też będzie ciekawie. Zwłaszcza że Luminosity Gaming, które pożegnało się z najwyższą klasą rozgrywkową, będzie miało wiele do udowodnienia. Jednakże na drodze Latynosów stanie eUnited, wzmocnione o pozyskanych niedawno Pujana „FNS-a” Mehtę oraz Austina „Coopera-” Abadira. Pierwszą serię spotkań zakończą natomiast Fragsters i Rogue – ci pierwsi wystąpią przy wsparciu ściągniętego dziś awaryjnie Kevina „HS-a” Tarna, drudzy natomiast po raz pierwszy zaprezentują się wraz z pozyskanym z North Mathiasem „MSL-em” Lauridsen

Piątkowy harmonogram prezentuje się następująco:

16 listopada
18:00 compLexity Gaming vs Team Envy BO1
19:30 Ghost Gaming vs Team Vitality BO1
21:00 eUnited vs Luminosity Gaming BO1
22:30 Fragsters vs Rogue BO1
17 listopada
00:00 mecz wygranych grupy A BO1
01:30 mecz wygranych grupy B BO1

Wszystkie powyższe mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale DreamHacka na Twitchu. Po więcej informacji na temat DreamHack Open Atlanta 2018 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
SMITE eUnited

Pole bitwy bogów znów rozgorzeje. Pora na Mistrzostwa Świata SMITE!

Minęło ponad dziesięć miesięcy od kiedy najlepsze drużyny SMITE walczyły o tytuł najlepszej na świecie. Wtedy najlepsze okazało się eUnited, które w c...