Sany
fot. GG League

Najpierw exhie i soren, teraz także sany – były gracz iHG zawiesza swoją karierę

Gdy kilka miesięcy temu Illuminar Gaming wycofywało się ze sceny Counter-Strike’a, głównym pytaniem pozostawało co dalej stanie się z zawodnikami, którzy dotychczas reprezentowali barwy organizacji. Odpowiedź przyszła bardzo szybko, bo już we wrześniu rozbrat z grą ogłosił Tomasz „ehxie” Tuszko, a miesiąc później na podobny krok zdecydował się Temmy „soren” Tudev. A na tym nie koniec.

Swoją decyzję o zawieszeniu kariery potwierdził także bowiem Rafał „sany” Pietrzak, który mimo zaledwie 19-lat na scenie obecny był już od dawna. Niemniej od momentu rozstania z iHG nie był on w stanie znaleźć dla siebie nowego domu, a do tego doszły problemy z indywidualną formą. Co ciekawe, Pietrzak od razu zadeklarował, że nie jest to definitywny koniec kariery, a tylko jej zawieszenie na okres bliżej nieokreślony. Jednocześnie zapewnił on, że z chęcią rozważy oferty z branży esportowej, ale już w roli innej niż gracz.

Poniżej prezentujemy pełny post opublikowany przez sany’ego:

Bardzo długo zbierałem się do napisania tego posta, ale nadszedł w końcu czas napisać co ze mną, co dalej.
Praktycznie…

Posted by Rafał ‚sany’ Pietrzak on Saturday, 17 November 2018

W ostatnich latach Pietrzak miał okazję występować pod banderą takich organizacji, jak m.in. ATB Gaming. Team Refuse czy też Venatores. Jednym z jego największych jak dotychczas sukcesów pozostaje triumf podczas Płońsk E-Sport Challenge w 2016 roku, ostatnio zaś mogliśmy go oglądać choćby przy okazji MEET POINT czy też Good Game League.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Vitality i Luminosity zamykają listę półfinalistów DreamHack Open Atlanta 2018

Już pierwszego dnia DreamHack Open Atlanta 2018 awans do półfinału amerykańskiej imprezy zapewniły sobie Ghost Gaming oraz compLexity Gaming, wczoraj...