fot. ESL/Adam Łakomy

AGO Esports z pierwszą wygraną na Toyota Masters Bangkok 2018!

AGO Esports z pierwszym zwycięstwem na Toyota Master Bangkok 2018!!! Długi i naprawdę wyczerpujący pojedynek z azjatyckim TYLOO, po wielu przerwach i problemach technicznych zakończył się na korzyść Polaków, którzy dzięki temu znajdują się w bezpiecznym położeniu w grupie A.

TYLOO 0 : 2 AGO Esports

(Toyota Master Bangkok – faza grupowa)
10 3 Train 12 16
7 4
 (5) 20 10 Overpass 5 22 (7)
5 10

Jastrzębie tym razem nie zamierzały grać pod dyktando przeciwnika i już od pierwszej rundy starały się narzucić TYLOO swoje tempo. Plan ten szybko przyniósł zamierzone rezultaty i dość szybko przepaść między AGO a drużyną obrońców zaczęła rosnąć. Dopiero przy stanie 0:7 Azjaci zdołali nawiązać kontakt z Polakami, ale zaledwie trzy razy. Dzięki temu polski zespół grę w defensywie rozpoczął z ogromną zaliczką, która niestety z czasem dość mocno stopniała. Zrobiło się gorąco, ale przy stanie 13:10 AGO Esports zdołało przełamać impas i doprowadzić pierwszy pojedynek do szczęśliwego końca.

Nieco gorzej rozpoczęły się zmagania na Overpassie. Po przegranym wstępie ekonomicznym ekipa chińsko-indonezyjska zdołała zewrzeć szyki i wykorzystać rundy force do wybicia się na prowadzenie, które pomimo starań Polaków stawało się coraz bardziej wyraźne. Na tyle wyraźne, że po pierwszej połowie TYLOO miało nad swym przeciwnikiem aż 5 oczek przewagi. Zwycięska pistoletówka po zmianie stron w zasadzie mogła oznaczać koniec Jastrzębi. Hansel „BnTeT” Ferdinand i koledzy przecenili jednak naszych graczy, bowiem w pewnym momencie czuli już ich oddech na swych plecach, co przerodziło się później w dogrywkę. Ta nie rozpoczęła się jednak pomyślnie dla polskiego zespołu. Formacja z Azji bezlitośnie rozprawiła się z AGO w pierwszych dwóch rundach i po zmianie stron brakowało im tylko dwóch oczek by opuścić serwer w charakterze zwycięzców. Jastrzębie i tym razem pokrzyżowały jednak te plany i rzutem na taśmę doprowadziły do drugiej dogrywki. Trudno było spokojnie śledzić jej przebieg. Oba składy za żadne skarby nie chciały oddać zwycięstwa i puścić przeciąganej liny, ale na szczęście to polska ekipa okazała się silniejsza. Z wynikiem 22:20 AGO Esports notuje na swoim koncie pierwszą wygraną w stolicy Tajlandii.

W następnym spotkaniu AGO Esports zmierzy się z brazylijskim Team One. Po więcej aktualnych informacji na temat Toyota Master Bangkok 2018 zapraszamy natomiast do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kinguin z drugą porażką na Toyota Master Bangkok. pro100 zbyt mocne

Mało kto przypuszczał, że tak to się zakończy. Team Kinguin po raz drugi musiał uznać wyższość swych rywali na Toyota Master Bangkok 2018. W atmosferz...

>