STS
Hanwha Life Esports

SoHwan i Thal dołączają do Hanwha Life, czwórka graczy przedłuża kontrakt

Hanwha Life Esports wykonało kolejny krok w kierunku skompletowania składu na nadchodzący sezon LCK. Po zakontraktowaniu Kima „Moojina” Moo-jina włodarze skoncentrowali się na przebudowie górnej alei. I tak do HLE dołączyli dwaj nowi toplanerzy – grający dotychczas w Jin Air Greenwings Kim „SoHwan” Jun-yeong oraz były już zawodnik SK telecom T1 Park „Thal” Kwon-hyuk. Oprócz nowych twarzy […]

Hanwha Life Esports wykonało kolejny krok w kierunku skompletowania składu na nadchodzący sezon LCK. Po zakontraktowaniu Kima „Moojina” Moo-jina włodarze skoncentrowali się na przebudowie górnej alei. I tak do HLE dołączyli dwaj nowi toplanerzy – grający dotychczas w Jin Air Greenwings Kim „SoHwan” Jun-yeong oraz były już zawodnik SK telecom T1 Park „Thal” Kwon-hyuk.

Oprócz nowych twarzy w sezonie 2019 w trykotach Hanwha Life zobaczymy również dotychczas znanych graczy. Swoje kontrakty przedłużyło bowiem aż pięciu zawodników – Kim „Lava” Tae-hoon, Moon „Clever” Won-hee, Gwon „Sangyoon” Sang-yun, Kim „Key” Han-gi oraz Kim „Asper” Tae-gi.

Na razie niepewna jest tylko przyszłość dwóch graczy, Kima „Bono” Gi-beoma oraz Kanga „Tempta” Myung-gu. Ich umowy dobiegły końca w poniedziałek, a póki co organizacja nie poinformowała o przedłużeniu ich lub rozstaniu z nimi. Inaczej sprawa ma się z Lee „Brookiem” Jang-hoonem, Heo „Lindarangiem” Man-heungiem oraz Yoonem „SeongHwanem” Seong-hwanem, z którymi HLE oficjalnie się pożegnało.


Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi transferami w League of Legends, to zapraszamy do naszej relacji poniżej:

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Afery dymnej ciąg dalszy. NiKo proponuje zmiany w smoke'ach

Nie milknie burza wywołana wczoraj przez Nikolę „NiKo” Kovača. Reprezentant FaZe Clanu po raz kolejny zabrał bowiem głos w sprawie zbyt "przejrzyjstyc...